Brak nowych powiadomień

Jump arena - Warszawa

Wielkie otwarcie – Park Trampolin Jump Arena: wejście dla 1 osoby od 17.99 zł i więcej opcji

Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na rozładowanie energii, a także znalezienie odpowiedniej do wieku formy aktywności fizycznej

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 17,99 zł zamiast 30 zł za godzinne wejście dla 1 osoby
  • 35,99 zł zamiast 60 zł za godzinne wejście dla 2 osób
  • 53,99 zł zamiast 90 zł za godzinne wejście dla 3 osób
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za godzinne wejście dla 4 osób

Dodatkowe informacje:

  • w cenie grouponu: wejście
  • dni i godziny korzystania z grouponu: codziennie w godz. 10-21

Więcej informacji na Facebooku.

Park Trampolin Jump Arena Warszawa to miejsce, w którym dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie. Na miejscu przygotowano m.in. trampoliny z dziedzin specjalistycznych (kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe), baseny z gąbkami, arenę z kwadratowymi trampolinami, skośne trampoliny, trampoliny-rynny z podwójnymi skosami. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by aktywnie i miło spędzić czas w gronie najbliższych i przyjaciół. Parki Trampolin Jump Arena można również znaleźć w takich miastach, jak Poznań i Toruń.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach 12.01.2019-10.02.2019.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Po wykorzystaniu czasu określonego przez groupon każda minuta naliczana jest zgodnie z cennikiem: 1 minuta – 50 groszy. Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe za 5 zł. Skarpety są wielorazowego użytku. Przed przybyciem należy zapoznać się z regulaminem Jump Areny. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lokalizacja

Możesz skorzystać z tej oferty w 1 lokalizacjach

Jump Arena

Położony przy ulicy Marywilskiej obiekt jest miejscem stworzonym dla całej rodziny. Na odwiedzających czekają tu bowiem trampoliny o różnym poziomie naciągu, dostosowane do wieku oraz umiejętności. Na adeptów sztuki akrobatycznej czekają trampoliny sportowe. Baseny z gąbkami umożliwiają zaś treningi najróżniejszych dyscyplin sportu, dając niezapomniane wrażenia i dużą frajdę niezależnie od wieku. Park wyposażony jest w szatnię z łazienkami, przestrzeń do odpoczynku między skokami, poczekalnię oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.