zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

JUGI - Kosmetologia & SPA

Gotowskiego 6/33D, poziom -1 (niski parter), Bydgoszcz

30-minutowy masaż klasyczny lub relaksacyjny za 59,99 zł i więcej w JUGI - Kosmetologia & SPA w Bydgoszczy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalnie wykonany masaż może pomóc w odprężeniu umysłowym, rozluźnieniu mięśni, a także poprawie krążenia i więcej

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 12-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 486 477. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

JUGI – Kosmetologia & SPA

W tym bydgoskim gabinecie skorzystać można z bogatego wyboru masaży, zabiegów kosmetycznych i pakietów spa. W JUGI – Kosmetologia & SPA dostępne są również zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę w postaci elektrostymulacji i mechanicznego masażu próżniowego. Z bogatego portfolio masaży wybierać można spośród m.in. masażu gorącymi kamieniami, relaksującego, bańką chińską.