Brak nowych powiadomień

Traugutta 139/1b, Wrocław

Manicure klasyczny lub japoński za 34,99 zł i więcej opcji w Instytucie Piękna IVON (do -57%)

Do -57%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferta obejmuje nie tylko stylizację paznokci, ale także i rzęs; okazja by podkreślić swoje atuty urody

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czas trwania zabiegu: ok. 1-2 godz.
 • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 20 zł
 • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: jedwabne
 • godziny otwarcia salonu: pon. - pt. 8-21
 • manicure do wyboru (dla opcji 3-5)
  • klasyczny
  • japoński
  • hybrydowy

Warunki

Limit 1 na osobę, możliwy zakup 1 jako prezent. Ważne tylko dla zakupionej opcji Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 790 33 37 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Bez rezerwacji i podania kodu zabezpieczającego usługa nie będzie wykonana. Zabieg wykonuje Anastazja. Oferta skierowana tylko i wyłacznie dla nowych klientek salonu. Manicure klasyczny - Polega on na skróceniu w miarę potrzeby płytki, następnie zamkniecie łusek paznokcia szklanym pilnikiem. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy frezarką a następnie cążkami.Paznokcie polerujemy, malujemy Manicure japoński Manicure japoński to idealny zabieg na osłabioną płytkę paznokci oraz na nieskazitelny wygląd naturalnych paznokci. Po zabiegu płytka paznokciowa jest odżywiona keratyną. Dodatkowo paznokcie wzmocnion Manicure hybrydowy Paznokcie są ładnie uwypuklone, mocne i elastyczne, stylizacja nie powinna ulec zdrapaniu czy odpryśnięciu w czasie wykonywanie codziennych czynności.Tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche i gotowe. Dopłata ok 20-30 zł

Instytut Piękna IVON

Wrocławski salon to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o swoją urodę. Dzięki odpowiednio dobranym produktom, atmosferze oraz aromaterapii będzie się można również zrelaksować. Wizyta w Instytucie Piękna IVON rozpoczyna się od konsultacji, aby personel poznał potrzeby klienta.

Bogata oferta salonu sprawia, że w jednym miejscu można zadbać o każdy szczegół. Innowacyjne zabiegi Dermalogica oparte na Face Mapping® sprawią, że kosmetolog wybierze odpowiedni zabieg dla cery. Warto dodać, że instytut pracuje na profesjonalnych produktach.

Ivon oferuje zabiegi na twarz, ciało, pedicure, stylizacja paznokci, doklejanie rzęs, makijaż czy fryzjerstwo. W ofercie dostępne są również produkty OLAPLEX, dzięki którym można radykalnie zmienić kolor włosów oraz odbudować zniszczone, suche i łamliwe włosy. Wysoko wykwalifikowana obsługa regularnie bierze udział w szkoleniach i warsztatach, dzięki czemu są na bieżąco z nowościami.

Instytut Piękna IVON

Paznokcie, Manicure/pedicure, Salony