zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Irmar

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Kompleksowe mycie parowe auta (od 29 zł) z nałożeniem niewidzialnej wycieraczki (od 129 zł) i więcej w serwisie Irmar

20+ kupionych
29 zł
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code APKA. Ends 4.10.
Użyj kodu
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by kompleksowo zadbać o wygląd auta dzięki precyzyjnemu myciu, czyszczeniu różnych elementów i pielęgnacji wnętrza oraz karoserii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jerzy
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Zakład nierzetelny. Pojechałem na sprawdzenie ustawionej już zbieżności dla porównania. Pan mechanik oznajmił 'było źle, teraz jest dobrze", to proszę o wydruk komputerowy a tam - przed ustawianiem była odchyłka 0 stopni 1 minuta, po ustawieniu 0 stopni 7 minut (ustawili gorzej jak było) i kierownica nie ustawiona na wprost. Dzwonię z reklamacją i chcę wrócić ustawienie lub odzyskać należność - słyszę : "żadnych zwrotów tylko poprawa ważna 1-2 dni. Proszę kierownika, ale żadne argumenty wadliwie świadczonej usługi do niego nie trafiają i nie chce dać dłuższego terminu na poprawkę jak 3 dni. Uwaga - mechanik robi krótką próbną jazdę z klientem po drogach osiedlowych i pyta klienta czy jest dobrze (pewnie klient wie lepiej od komputera i zawodowca).
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 13, 2022
Dzień dobry. Bardzo miła obsługa. Krótkie terminy. Życzliwy i kompetentny serwis. Polecam zwłaszcza z Grouponem. Serdecznie zapraszam. Piotr.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Moniq
11 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 8, 2022
Kupujesz z grupon licz się z tym, że na miejscu i tak dopłacisz za podgrzanie śrub bo coś nie puszcza przy geometrii i nie można ustawić poprawnie, pożarnym wyłudzanie danych typu do kiedy przegląd i OC jakby to miało znaczenie przy geometrii na pytanie po co te dane usłyszałam taki mamy program… nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
Ewa
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 3, 2022
nie wykonali usługi, uznali za pierwszym razem że nie odkręcą śrub za sprawdzenie geometrii zapłaciłem za drugim razem przyjechałem z poluzowanymi były po prostu dokręcone dalej nie potrafili tego wykonać jeżeli nie podejmują się odkręcenia dokręconych śrub niech to zaznaczą w swoim ogłoszeniu straciłem wiec czas i pieniądze wiec nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
E
edyta
7 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 16, 2021
wszystko bardzo sprawnie, świetna obsługa. Polecam !!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Podział wielkości samochodów:

 • S/M – kompaktowe, hatchback, smart
 • L/XL – SUV, sedan, kombi

Pakiet Basic:

 • mycie parowe karoserii, szyb, alufelg, wnęk drzwi i bagażnika

Pakiet Complete:

 • z zewnątrz: mycie parowe karoserii, szyb, felg, wnęk drzwi i bagażnika, dressing opon
 • wewnątrz: odkurzanie wnętrza, mycie szyb, czyszczenie dywaników, czyszczenie plastików

Pakiet Complete + pranie 5 foteli obejmuje 5 foteli: 2 fotele przednie + tylna kanapa – lub, jeśli auto ma każdy fotel oddzielnie – 5 oddzielnych foteli.

Czas trwania:

S/M

 • Basic – 30 min
 • Complete – 120 min
 • Complete + pranie 5 foteli – 360 min
 • Complete + niewidzialna wycieraczka: czołowa szyba – 120 min
 • Complete + wosk twardy – 120 - 180 min

L/XL

 • Basic – 30 min
 • Complete – 120 min
 • Complete + fotele – 360 min
 • Complete + niewidzialna wycieraczka – 120 min
 • Complete + wosk – 120 - 180 min

Więcej informacji o pakietach dostępnych tutaj

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Przed wykonaniem usługi, wymagane jest okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Oferta nie dotyczy samochodów dostawczych do 3,5 t. W przypadku pojazdów bardzo mocno zabrudzonych, może obowiązywać dodatkowa opłata (maks. 49 zł za dodatkową godzinę). Informacja o ewentualnej dopłacie przekazywana jest klientowi przed rozpoczęciem usługi, po oględzinach pojazdu. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin serwisu dostępny na stronie www.irmarserwis.pl. Groupon nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar. Klient zobowiązany jest poinformować pracowników Irmar o chęci wykorzystania kuponu groupon przed otwarciem zlecenia. W przeciwnym wypadku kupon groupon nie zostanie uwzględniony, a za usługę naliczona zostanie opłata według cennika dostępnego w firmie oraz na stronie www. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.