INVESTMENT HOLDING COMPANY KG SP Z O O

Do 50% zniżki na: Poradnik w wersji elektronicznej - upadłość konsumencka w firmie INVESTMENT HOLDING COMPANY

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nie zwlekaj, kup nasz poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku o ogłoszenie upadłości.

O tej ofercie

Poradnik w wersji elektronicznej - upadłość konsumencka

Poradnik, który oddajemy w Państwa ręce, ma zarówno cele edukacyjne, jak i praktyczne. Zawiera informacje w jednoznaczny sposób wyjaśniające terminologię dotyczącą upadłości konsumenckiej. Jednak przede wszystkim skupia się na przekazaniu Państwu praktycznych wskazówek, które krok po kroku przeprowadzą przez procedurę zbierania i wypełniania dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku w sądzie. Każdy element wniosku został opisany i zilustrowany przykładem w formie tabeli.

Mamy nadzieję, że broszura przekona Państwa, że nie taki diabeł straszny jak go malują, a zebranie dokumentacji i złożenie wniosku o upadłość jest zadaniem, z którym poradzi sobie każdy.

Nie zwlekaj, kup nasz poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku o ogłoszenie upadłości.


Poradnik jest wysyłany drogą elektroniczną na podany email w zgłoszeniu.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 889 808 743. Poradnik jest wysyłany drogą elektroniczną na podany email w zgłoszeniu. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

INVESTMENT HOLDING COMPANY KG SP Z O O

Bezpieczeństwo można rozumieć na wiele sposobów - w kontekście rodzinnym, osobistym, wewnętrznym i zewnętrznym. Bezpiecznie czuć się można również pod względem finansowym. O ten aspekt pomoże zadbać nasza Kancelaria i wydany poradnik. Zajmujemy się sprawami prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego oraz spółek. Nie są nam obce tematy upadłości konsumenckiej, umów handlowych oraz egzekucji i sporów.

W naszej Kancelarii pracują pasjonaci oraz profesjonaliści w swoich dziedzinach. Poradnik powstał w ścisłej współpracy z jednym z pierwszych syndyków w Polsce, o numerze licencji 194. Pan Józef Syska przeprowadził szereg postępowań upadłościowych i naprawczych w jednych z największych podmiotów, między innymi oddłużając je. Wiele z nich w dalszym ciągu funkcjonuje na rynku.