Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

ul. Wspólna 18, Białystok

Zabieg karboksyterapii na 1 lub 2 wybrane partie twarzy w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odmłodzenie i odświeżenie skóry, spłycenie zmarszczek, wzmocnienie naczyń krwionośnych oraz redukcję tzw. drugiego podbródka

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: karboksyterapia

 • zabieg wykonuje kosmetolog

 • czas trwania: w zależności od partii (średnio ok. 40 minut)

 • powtarzalność: co ok 2-3 tygodnie (decyduje kosmetolog)

 • partie twarzy do wyboru: czoło, okolica oka, policzki, owal, podbródek

 • korzyści z zabiegu:

  • dotlenienie
  • odżywienie
  • rewitalizacja
  • odświeżenie
  • większe napięcie

Karboksyterapia to zabieg, który polega na kontrolowanym wprowadzaniu w skórę dwutlenku węgla, który zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych. Ma to na celu stymulację fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu w skórze.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 85 733 32 70 lub 533 373 463. Zapisy i realizacja grouponów w godzinach 10-16, z wyłączeniem sobót. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy (dopłata 10 zł za wypisanie imiennego zaproszenia w kopercie). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hialuron

Z myślą o wszystkich, którzy pragną relaksu i ukojenia połączonego z profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi, salon przygotował szereg rozwiązań. Ich efektem jest gładka i promienna skóra, zarówno twarzy, jak i ciała oraz odżywienie i upiększenie, które skutkuje polepszeniem nastroju.

W ofercie salonu znajdują się również innowacyjne metody odmładzania, m.in. infuzja tlenowa z jadem węża, mezoterapia frakcyjna DermaPen, mezoterapia mikroigłowa, cryo lifting. Dla bardziej wymagających salon przygotował również terapię kwasami – chemabrazję, terapię przeciwstarzeniową TCA czy terapie na przebarwienia, na rozstępy i na blizny.

Oprócz terapii do wyboru są również bogate oferty spa: argentyńskie, polinezyjskie, japońskie, marokańskie. Hialuron to ekskluzywny gabinet o wysokim standardzie, a także dobre miejsce na relaks.