InkRoom

Warszawa

Makijaż permanentny brwi lub ust wybraną metodą w InkRoom

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code SZYBKO. Ends 2.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na uwydatnienie atutów urody dzięki podkreśleniu brwi i ust bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków do makijażu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 12, 2022
Polecam całym sercem makijaż pernametny brwi u p. Klaudii. Profesjonalnie i miło. Długo szukałam odpowiedniego miejsca na makijaż pernametny, aż zobaczyłam moją koleżankę po wizycie w Ink Room i sama się też zapisałam. Polecam niezdecydowanym :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy brwi i ust bez starego makijażu permanentnego (w przypadku pozostałości po starym makijażu nie zawsze jest możliwość wykonania zabiegu)
  • metoda: pudrowa lub ombre (w przypadku brwi), natural lips lub aquarelle lips (w przypadku ust)
  • korekta za dodatkową opłatą: 200 zł
  • korekta po ok. 4-6 tygodniach
  • znieczulenie: tak

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 214 536. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 13:30-19:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

InkRoom