InkRoom

ul. Nocznickiego 25 (salon Ekohair), Warszawa

Do 57% zniżki na Makijaż - Permanentny w Ink Room Makijaż Permanentny

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na uwydatnienie atutów urody dzięki podkreśleniu brwi i ust bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków do makijażu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:  • oferta dotyczy brwi bez starego makijażu permanentnego (w przypadku pozostałości po starym makijażu nie zawsze jest możliwość wykonania zabiegu)

  • metoda: pudrowa lub ombre

  • korekta za dodatkową opłatą: 200 zł

  • korekta po ok. 4-6 tygodniach

  • znieczulenie: tak

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 214 536. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 13:30-19:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

InkRoom