Brak nowych powiadomień

Indeco

Groupon zniżkowy na szafę lub drzwi przesuwne i więcej – 49,99 zł za groupon wart 400 zł i więcej z Indeco

Do -90%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Funkcjonalna szafa, garderoba, drzwi przesuwne lub panele wykonane na indywidualne zamówienie przez firmę z wieloletnim doświadczeniem

W skrócie

Jeśli czujesz, że brakuje Ci w życiu oparcia, najwyższy czas uwolnić krzesła od ciężaru zalegającej na nich garderoby. Z dzisiejszym grouponem zniżkowym odciążysz otoczenie i zafundujesz sobie stylową oraz pojemną szafę z oferty Indeco.

Oferta
Groupon zniżkowy na projekt, wykonanie i dostawę szafy w zabudowie, drzwi przesuwne, garderobę lub panele w 1 z 9 opcji:

1) 49,99 zł za groupon wart 400 zł na wykonanie drzwi przesuwnych do szafy,
2) 49,99 zł za groupon wart 500 zł na wykonanie garderoby od 10 m,
3) 49,99 zł za groupon wart 500 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 1 m do 2 m szerokości,
4) 89,99 zł za groupon wart 700 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 2 m do 3 m szerokości,
5) 99,99 zł za groupon wart 900 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 3 m do 4 m szerokości,
6) 119,99 zł za groupon wart 1100 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 4 m do 5 m szerokości,
7) 49,99 zł za groupon wart 300 zł na projekt i wykonanie powierzchni od 1 m²,
8) 99,99 zł za groupon wart 600 zł na projekt i wykonanie powierzchni od 2 m²,
9) 149,99 zł za groupon wart 900 zł na projekt i wykonanie powierzchni od 3 m².

Szafa lub modne drzwi przesuwne to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić sporo przestrzeni. Ubrania, akcesoria i wszelkie drobiazgi, które krążyły dotąd po mieszkaniu, znajdą w końcu swoją bezpieczną przystań. Co więcej, wnętrze stanie się nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne. Szeroki wybór materiałów i wzorów sprawi, że pomieszczenie, w którym pojawią się drzwi lub szafa, zyska niepowtarzalny, oryginalny wygląd.

Projektant, który składa wizytę, wysłuchuje oczekiwań, uwag i sugestii, by zaproponować odpowiednie dla lokum rozwiązania. Następnie wykona stosowny projekt z wizualizacją 3D, by móc poznać jego wizję i się do nie ustosunkować. Szafa lub drzwi zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Indeco
Indeco to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu zabudowy wnękowej. Oprócz ciekawych projektów proponuje także materiały wykończeniowe wiodących producentów, a dzięki temu jej klienci mogą cieszyć się niepowtarzalnym i unikatowym wystrojem wnętrza domu lub mieszkania.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. W przypadku opcji 1.-6. na wykonanie 1 szafy można wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje:  w cenie dojazd, pomiar, analiza potrzeb klienta, projekt z wizualizacją 3D, wykonanie oraz dostawa. Przed podpisaniem umowy wartość grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji. Przykładowy sposób obliczania ceny zamówienia: 2000 zł (wycena) – 700 zł (wartość grouponu) = 1300 zł. Wycena generowana jest przez program Studio Indeco 2011 lub nowszy. W przypadku opcji 7.-9. groupon można wykorzystać tylko na projekty, których min. powierzchnia jest większa lub równa powierzchni określonej w opcji. Obrazy wykorzystywane do produkcji panelu szklanego klient wybiera ze strony www.fotolia.pl. Dojazd w cenie na terenie wymienionych miast i w promieniu 20 km od nich. Oferta dotyczy miast: Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Częstochowa, Płock, Łódź, Warszawa, Opole, wszystkich miast z woj. śląskiego (poza .Bielskiem-Białą).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 604 428 373. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Indeco