Imago Face and Body Institute

Wielicka 91/1AL, Kraków

Wyszczuplajacy zabieg Icoone® od 99,99 zł w Imago Face and Body Institute

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
Iwona
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 29, 2022
Polecam, napewno skorzystam jeszcze raz. Miła, fachowa obsługa. Masaż icoone rewelacja, z zakwasami rozprawia się od razu. Po pierwszej wizycie wyszłam nie tylko zrelaksowana ale również z poradami aby efekty były najlepsze. Rewelacja 😊
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
Barbara
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 6, 2022
Zabieg na najwyższym poziomie, luksusowy gabinet i fachowa obsługa. Minął prawie rok, a efekty nadal są widoczne. Naprawdę warto! Gorąco polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Kinga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Przemiła i fachowa obsługa. Doskonały poziom usług w świetnej cenie. Polecam !!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
BARBARA
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie i już po pierwszej wizycie można odczuć poprawę wyglądu.. i samopoczucia :) Zdecydowanie polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 1, 2021
Podobno pierwsze wrażenie najważniejsze☝️a wrażenie zostało zaliczone na 6+! Przepiękny salon, przemiłe panie, zabieg dopiero 1 ale czuje, ze to będzie właśnie to! Jestem osoba bardzo wymagająca a do niczego nie mogłam sie przyczepić☺️ Gorąco polecam i na pewno wrócę.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania 1 zabiegu: 40 min
  • podczas jednej wizyty realizowany jest jeden zabieg
  • można przynieść własny kostium lub zakupić w salonie w cenie 80 zł
  • Icoone® to urządzenie do masażu próżniowego oparte na technologii, która polega na użyciu głowic masujących z rolkami wywołującymi mikrostymulacje. Zabieg odbywa się w specjalnym kostiumie.

  • więcej informacji na stronie

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 572 372 942. Można przynieść własny kostium lub zakupić w salonie w cenie 80 zł. Podczas jednej wizyty realizowany jest jeden zabieg Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Imago Face and Body Institute

W tym krakowskim gabinecie skorzystać można z wysokiej jakości zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej W Imago Face and Body Institute pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty. Na miejscu skorzystać można z takich zabiegów jak m.in. mezoterapia igłowa, karboksyterapia, nici PDO, depilacja laserowa.