Brak nowych powiadomień

Hydro Arch Laboratory

Leczenie trądziku, atopowego zapalenia skóry i więcej od 79,99 zł w Hydro Arch Laboratory

Oferta niedługo się kończy!
Do -74%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg leczniczy dla osób z suchą skórą, problemem trądziku, AZS (atopowego zapalenia skóry), zapalenia okołomieszkowego i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Dzięki dzisiejszemu grouponowi sprawisz, że problem trądziku i nieestetycznie wyglądającej skóry stanie się przeszłością. Wystarczy udać się na leczniczy zabieg do Hydro Arch Laboratory.

Oferta
Zabieg leczniczy na twarz, szyję i dekolt dla osób z problemem trądziku, AZS (atopowe zapalenie skóry), zapalenia okołomieszkowego oraz dla skóry dojrzałej i z przebarwieniami w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 260 zł za zabieg,
2) 149,99 zł zamiast 520 zł za 2 zabiegi,
3) 199,99 zł zamiast 780 zł za 3 zabiegi.

Zabieg obejmuje:

  • diagnozę stanu skóry,
  • oczyszczanie,
  • zabieg indywidualnie dobrany do stanu skóry,
  • mezoterapię hialuronową (dla osób z dojrzałą skórą).

Hydro Arch Laboratory
Firma zajmuje się diagnozą i leczeniem problemów skórnych. W walce z tymi często występującymi dolegliwościami dysponuje całą gamą zabiegów kosmetologiczno-dermatologicznych dostosowanych do charakteru nieprawidłowości: atopowego zapalenia skóry (AZS), trądziku, trądziku różowatego, atrofii (silne przesuszenie skóry), chorób o podłożu alergicznym, przebarwień czy cery naczyniowej. Ponadto arsenał środków obejmuje również kuracje typu antiageing i antycelulitowe. Każdy przypadek jest tu rozpatrywany indywidualnie – w oparciu o diagnozę i wywiad.

Hydro Arch Laboratory oferuje również zabieg pedixu, czyli oparty na specjalistycznym kwasie silnie złuszczającym zrogowaciały naskórek stóp (bez potrzeby użycia ostrzy omega). Kuracja ta jest szczególnie polecana osobom z cukrzycą i nadmiernym rogowaceniem oraz z tendencją do pękających pięt.

Domeną firmy jest linia preparatów kosmetologicznych do terapii specjalistycznych (oraz do podtrzymującej intensywnej kuracji domowej). Ich skład opiera się na naturalnych surowcach chemii kosmetycznej, m.in.: kwasie hialuronowym, retinolu, soi, moczniku, niacynamidach, d-panthenolu, oleju ekologicznym z nasion bawełny, arganu, rezerwatriolu, witaminie C czy salicylanach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 602 359 171 (pon.-pt. w godz. 13-20). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hydro Arch Laboratory

Hydro Arch Laboratory

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.