HUSH studio treningowe EMS

Żywiecka 206, Bielsko-Biała

EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Intensywny trening (20 min) wykorzystujący elektrostymulację mięśni to sposób na szybsze osiągnięcie rezultatów bez obciążania stawów

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: trening EMS (Electrical Muscle Stimulation)
  • podczas treningu angażowane jest całe ciało i różne grupy mięśni
  • czas trwania pojedynczego treningu: ok. 20 min (cała wizyta 30 min)

Trening EMS to rodzaj treningu personalnego, który wywodzi się z fizjoterapii. Polega na dodatkowej stymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych podczas wykonywania standardowych ćwiczeń fizycznych. Ćwiczący napina mięśnie, a ciało jest dodatkowo stymulowane przez impuls elektryczny, który wspomaga napięcie mięśni oraz angażuje dodatkowe grupy mięśniowe – również te głębiej położone, które ciężko byłoby zaangażować na klasycznym treningu.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 837 451. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wypożyczenie stroju kosztuje 20 zł, a jego zakup 160 zł. Godziny otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 8-13. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

HUSH studio treningowe EMS

Zlokalizowane w Bielsku-Białej studio treningowe specjalizuje się w ćwiczeniach wykorzystujących elektrostymulację mięśni metodą EMS. Dzięki bezprzewodowej technologii w specjalnych kombinezonach, które generują impulsy elektryczne, pod okiem trenera można zadbać o szybsze efekty ćwiczeń. Dodatkowo trening ten może wspomagać wydolność fizyczną, redukować tkankę tłuszczową, zwiększać masę mięśniową, a wszystko to bez nadmiernego przeciążenia stawów, jak w przypadku klasycznych ćwiczeń na siłowni. Treningi odbywają się indywidualnie w kameralnej atmosferze. Warto dodać, że na miejscu klienci mają do dyspozycji bezpłatny parking, strefę szatniową z prysznicami i lobby, gdzie można odpocząć.