Hulakula - 7 dni w tygodniu

Jagiellońska 82b, Warszawa

Kręgle:godzina gry w kręgle w Hulakula (do -75%)

Wybierz opcję
Ponad 350 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Ogromna kręgielnia wyposażona jest w 28 zautomatyzowanych torów, wypożyczalnię profesjonalnych butów i całą paletę kolorowych kul

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Godzinna rozrywka w kręgielni


Szczegóły:

  • na miejscu istnieje możliwość korzystania z baru i restauracji
  • brak dopłat za wypożyczenie obuwia
  • na jeden tor można wpisać 12 osób, ale ze względu na komfort gry zaleca się maks. 6-8 osób

Powody, dla których warto wybrać bowling w Hulakula:


  • 28 torów do gry w kręgle – profesjonalnych i nowoczesnych, zapewniających przyjemność i komfort gry, zarówno amatorskiej, jak i podczas turniejów,
  • specjalne tory pozwalające zorganizować kręgle dla dzieci – na nich kula zawsze trafia do celu, a zabawa wywołuje uśmiech na twarzy najmłodszych graczy,
  • pełne zaplecze barowo-gastronomiczne – tak, aby w trakcie gry, przed i po niej można było się posilić i dodać sobie energii oraz miło spędzić czas,
  • prosty i przejrzysty cennik – tak, aby czerpać przyjemność z gry, bez obaw o koszty,
  • długie godziny otwarcia – kręgielnia jest czynna przez 7 dni w tygodniu, do późnych godzin wieczornych.

Warunki

Groupon ważny do 31.07.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów. Klienci z grouponami nie mają pierwszeństwa przed innymi klientami obiektu - obowiązują dostępne limity. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby wykorzystać groupon należy wejść na stronę rezerwacje.hulakula.com.pl i zarezerwować bowling, wybrać preferowaną datę i godzinę gry oraz odpowiednią długość gry (1 godz.), następnie w pole "kod rabatowy" należy wpisać hasło "groupon", a w pole "UWAGI" wpisać kody zabezpieczające grouponów wykupionych na odpowiednią długość gry. Po przybyciu należy okazać zakupiony groupon i okazać podczas odbierania rezerwacji.
Dodatkowe informacje: przed zakupem należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu i atrakcji. Standardowo w piątki i soboty od 21:00 obowiązuje bilet wstępu. W przypadku dodatkowych wydarzeń wymagana dopłata do biletu wstępu (aktualny harmonogram i ceny dostępne tutaj). Regulamin obiektu dostępny tutaj. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hulakula - 7 dni w tygodniu

Hulakula. 7 dni w tygodniu! - wyposażone jest w aż 28 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych, 5 poziomowy plac zabaw, automaty do gry, oldschoolowe flippery oraz strefę letnią z plażą. A to nie wszystko. Hulakula kusi też bogatym menu, które jest w stanie zaspokoić pragnienie, jak i mniejszy czy większy głód. W piątki i soboty króluje tutaj impreza na parkiecie i „Hula Dance Show”. Można tutaj także zorganizować spotkania okolicznościowe dla dorosłych lub urodziny dla dzieci, koncerty albo tworzyć cykliczne imprezy tematyczne. Do dyspozycji gości są również sale VIP, strefa gier oraz sala konferencyjna.

Informacje dodatkowe:

KALWI & REMI, czyli Krzysztof Kalwat (Kalwi) i Remigiusz Pośpiech (Remi) twórcy kultowego hitu “Explosion”! Legendarny duet stanie za sterami energicznej konsolety w sobotnią noc 1 kwietnia! Szykujcie się na prawdziwą paradę największych hitów tamtych czasów oraz czystą muzyczną energię od chłopaków, którzy znani są ze swojej niesamowitej charyzmy i setów przepełnionych muzyczną energią!

Link do wydarzenia, jeśli chcesz kupic bilet wejdz TU

Więcej informacji na Facebooku.