Brak nowych powiadomień

Chabrowa 6/8/10, Wiązowna

Niedzielny brunch all you can eat dla 2 osób za 119,99 zł i więcej w restauracji w Hotelu Wiktoria

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogate menu, w którym można znaleźć zupy, dania gorące, przystawki, desery, ciasta i owoce

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: niedzielny brunch all you can eat
  • w ramach oferty nieograniczony dostęp do napojów: kawa, herbata

Przykładowe menu:

  • przystawki: galantynki, sałatka grecka, sałatka jarzynowa, pasztet myśliwski z marynatami, półmisek mięs pieczystych, schab po warszawsku, śledź tradycyjny w oleju z cebulką,
  • dania gorące: pizza, pierogi ruskie/z mięsem/z kapustą i grzybami, eskalopki z indyka w sosie pomidorowo-bazyliowym, kotlet de volaille, kotlet schabowy, karkówka w sosie własnym, kapusta zasmażana, opiekane ziemniaczki, kopytka, kluski śląskie,
  • desery: panna cotta z sosem z malin, szarlotka, sernik, owoce na paterach

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Do dnia 31.08.2019 brak możliwości realizowania grouponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Rezerwacja za pośrednictwem Grouponu nie może obejmować więcej niż 6 osób.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta all you can eat jest dostępna w niedziele w godz. 13-17. Uczta obejmuje klasyczne brunchowe menu restauracji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 780 17 17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hotel Wiktoria

Pobyt w położonym w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego hotelu pozwala odpocząć od zgiełku stolicy. Nowocześnie urządzone pokoje wyposażone zostały we wszelkie udogodnienia, a w apartamentach goście dodatkowo mają możliwość korzystania z barku. Warto też odwiedzić hotelową restaurację, w której serwowane dania kuchni polskiej harmonijnie łączą tradycję z nowoczesnymi akcentami.

Hotel Wiktoria

Restauracja, Polska