Hollywood Salon Piękności

Grenadierów 9, Warszawa

Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, modelowanie, golenie i więcej w Salonie Piękności Hollywood

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 8.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by odświeżyć wizerunek, przystrzyc brodę i końcówki włosów lub zdecydować się na zmianę fryzury

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów różnej długości, w zależności od opcji
  • w przypadku włosów dłuższych obowiązuje dopłata na miejscu, wg cennika

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 772 930. Rezerwacje przez booksy nie będą przyjmowane lub będzie naliczana dodatkowa opłata, zgodnie z cennikiem booksy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hollywood Salon Piękności

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze salon to miejsce, w którym dzięki szerokiej palecie różnorodnych zabiegów kosmetycznych można szybko poprawić swój wizerunek. Salon Piękności Hollywood, jak sama nazwa wskazuje – powstał po to, by wydobywać naturalne piękno swoich klientów. Odwiedzając ten gabinet można wybierać spośród zabiegów dedykowanych zarówno dla pań, panów, jak i dzieci. W ofercie dostępne są usługi fryzjerskie i barberskie, manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, henna brwi, depilacja woskiem, a także przekuwanie uszu.