Hollywood Salon Piękności

Grenadierów 9, Warszawa

Manicure i pedicure w wersji klasycznej, hybrydowej, ze stylizacją w Salonie Piękności Hollywood (do -25%)

56 zł
42 zł
25% zniżki
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrana stylizacja pozwoli zadbać o elegancki wygląd paznokci dłoni i stóp zapewniając naturalny efekt lub długotrwały kolor

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: klasyczny i hybrydowy
  • czas trwania zabiegu: od 30 min do 3 godz. (w zależności od usługi)
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego:
  • stylizacja obejmuje nadanie odpowiedniego kształtu paznokcia
  • pedicure bez stóp to brak obróbki kosmetycznej stóp np: piłowania

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 772 930. Rezerwacje przez booksy nie będą przyjmowane lub będzie naliczana dodatkowa opłata, zgodnie z cennikiem booksy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Hollywood Salon Piękności

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze salon to miejsce, w którym dzięki szerokiej palecie różnorodnych zabiegów kosmetycznych można szybko poprawić swój wizerunek. Salon Piękności Hollywood, jak sama nazwa wskazuje – powstał po to, by wydobywać naturalne piękno swoich klientów. Odwiedzając ten gabinet można wybierać spośród zabiegów dedykowanych zarówno dla pań, panów, jak i dzieci. W ofercie dostępne są usługi fryzjerskie i barberskie, manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, henna brwi, depilacja woskiem, a także przekuwanie uszu.