HistoryLand

HistoryLand, Stary Dworzec PKP plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, Kraków

Interaktywny park HistoryLand: bilet normalny (od 24,99 zł) lub rodzinny (od 72,99 zł) – (do -30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na odwiedzających czekają niezwykłe makiety obrazujące ważne momenty i miejsca z historii Polski

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16. roku życia
  • godziny otwarcia zgodnie ze strona organizatora https://historyland.pl/kontakt/

Technologia 360° pozwala stanąć w samym centrum wydarzeń - podczas odkrywania bitwy pod Grunwaldem akcja rozgrywać się będzie nie tylko na makiecie, ale też na otaczających ekranach.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16.roku życia. Godziny otwarcia zgodnie ze stroną organizatora: https://historyland.pl/kontakt/. Godziny mogą ulec zmianie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  530 903 053 z podaniem kodu zabezpieczającego (w przypadku większej liczby osób rezerwacja jest niezbędna, aby sprawdzić dostępność wolnych miejsc). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.W przypadku niedokonania rezerwacji z min 24-godzinnym wyprzedzeniem, wizyta może się nie odbyć. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

HistoryLand

W samym sercu Krakowa, bo w budynku Dworca Głównego PKP, znajduje się niezwykłe, interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków. Można tutaj w nietypowy sposób przypomnieć sobie najważniejsze momenty z dziejów Polski, a także poznać sporo historycznych ciekawostek. Wszystko to za sprawą makiet zbudowanych z ponad miliona klocków LEGO®. Odwiedzający będą mogli na własne oczy zobaczyć więc osadę w Biskupinie, Drzwi Gnieźnieńskie, klasztor na Jasnej Górze, Stocznię Gdańską, katedrę na Wawelu, krakowskie Sukiennice czy Kościół Mariacki oraz takie wydarzenia jak bitwa pod Grunwaldem, pod Oliwą, pod Monte Cassino czy obrona Westerplatte. Zajmujące ponad 2500 metrów kwadratowych makiety są wzbogacone o nowoczesne, technologiczne rozwiązania, zapierające dech w piersiach multimedialne pokazy i mappingi, a także gadżety - gogle VR, które pozwalają przenieść się w sam środek walk z zakonem krzyżackim, chwycić za ster okrętu w morskiej bitwie czy też stanąć oko w oko ze smokiem.