Brak nowych powiadomień

10-minutowy lot zapoznawczy samolotem Cessna za 229 zł i więcej w HelenAir

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda w samolocie to nie lada gratka dla miłośników lotnictwa i każdego, kto chce zobaczyć świat z lotu ptaka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 lub Cessna 150
  • czas lotu: 10 lub 20 minut
  • pilot z uprawnieniami

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie jedynie w towarzystwie osób dorosłych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo -20% dla osób ponownie odbywających lot. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne lot może zostać przełożony na inny termin.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 523 090 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

HelenAir

Podczas poszukiwania nowego hobby czasem warto oderwać swoje myśli od ziemi i polecieć w przestworza. Na położonym w Kamieniu Śląskim lotnisku firma HelenAir pomoże spełnić podniebne marzenia i fascynacje. W zachwycaniu się widokami z lotu ptaka pomoże zdobycie odpowiednich umiejętności – w ofercie firmy jest m.in. szkolenie samolotowe do uzyskania licencji pilota samolotowego turystycznego lub rekreacyjnego, uprawnienia do lotów w nocy lub do instruktora samolotowego. Dla tych, którzy dopiero co podjęli kroki w tym kierunku, HelenAir wykonuje loty zapoznawcze pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją do latania. Oferta na lot samolotem HelenAir to nie lada gratka dla miłośników podniebnych przygód.

HelenAir

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.