HelenAir

ul. Lotnicza 5-7, Kamień Śląski

10-minutowy lot zapoznawczy samolotem Cessna za 229 zł i więcej w HelenAir

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Podniebna przygoda w samolocie to nie lada gratka dla miłośników lotnictwa i każdego, kto chce zobaczyć świat z lotu ptaka

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 lub Cessna 150
  • czas lotu: 10 lub 20 minut
  • pilot z uprawnieniami

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie jedynie w towarzystwie osób dorosłych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo -20% dla osób ponownie odbywających lot. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne lot może zostać przełożony na inny termin.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 523 090 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

HelenAir

Podczas poszukiwania nowego hobby czasem warto oderwać swoje myśli od ziemi i polecieć w przestworza. Na położonym w Kamieniu Śląskim lotnisku firma HelenAir pomoże spełnić podniebne marzenia i fascynacje. W zachwycaniu się widokami z lotu ptaka pomoże zdobycie odpowiednich umiejętności – w ofercie firmy jest m.in. szkolenie samolotowe do uzyskania licencji pilota samolotowego turystycznego lub rekreacyjnego, uprawnienia do lotów w nocy lub do instruktora samolotowego. Dla tych, którzy dopiero co podjęli kroki w tym kierunku, HelenAir wykonuje loty zapoznawcze pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją do latania. Oferta na lot samolotem HelenAir to nie lada gratka dla miłośników podniebnych przygód.