zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP

Janiszowska 10A, Warszawa

Do 34% zniżki na: makijaż permanentny brwi w HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny jest sposobem na piękny i zadbany wygląd każdego dnia.

O tej ofercie

Makijaż permanentny brwi metodą włosa

  • metoda: włosa
  • znieczulenie: w cenie zabiegu
  • korekta: nie jest wliczona w cenę zabiegu

Metoda włosa: polegająca na wykonaniu pojedynczej linii na skórze, przypominającej naturalny włos, za pomocą maszyny i igły do makijażu permanentnego.

Czas trwania zabiegu: ok. 3 godz.

Efekt naturalnych brwi utrzymuje się ok. 3 lat.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Znieczulenie w cenie. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: brwi. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 781 142 462. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

HATSZEPSUT BEAUTY PERMANENT MAKEUP

W gabinecie klienci mogą zrelaksować się, gdy wykwalifikowani specjaliści pracują nad osiągnięciem pożądanego efektu. Z pełnym zaangażowaniem staramy się, aby klienci czuli się i wyglądali jak najlepiej. Dlatego pracujemy na certyfikowanym sprzęcie i atestowanych pigmentach do makijażu permanentnego i medycznego. W naszej ofercie można również znaleźć makijaż permanentny ust, brwi i powiek oraz makijaż medyczny: pigmentacja brodawki sutkowej oraz pigmentacja skóry głowy.