Brak nowych powiadomień

Wyspianskiego 26, Poznań

Wegańskie przysmaki: 21 zł za groupon 30 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Harvest Vegan (-30%)

promocja kończy się6 dni 02:53:03
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zlokalizowana w kompleksie City Park restauracja kusi wegańskimi daniami, takimi jak np. gnocchi buraczane, bowl z bulgurem, tarta limonkowa

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: wegańska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dania z menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 888 044 052 i podaj kod grouponu oraz kod zabezpieczający.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: restauracja jest czynna codziennie w godz. 12-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 48 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Harvest Vegan

Specjalnością poznańskiej restauracji jest kuchnia wegańska, która przyciąga gości wielobarwnymi i smakowitymi propozycjami. Harvest Vegan zwraca szczególną uwagę na to, aby serwowane dania były przygotowywane wyłącznie z roślinnych produktów. Goście mają do wyboru np. burrito w wersji hawajskiej lub włoskiej, zupę dyniową z mango, czy też bowl z ryżem w kompozycji z avocado, tzw. mięsem sojowym, burakami w sosie malinowym, tofu, pasztetem z fasoli i kapustą piklowaną. Warto dodać, że lokal wyróżnia także prestiżowa lokalizacja – kompleks City Park.

Harvest Vegan

Restauracja, Wegetariańska