Harmony Body and Mind

ul. Piłsudskiego 91/9, Wrocław

Masaż klasyczny, bambusami lub terapeutyczny masaż Hadado do wyboru w Harmony Body and Mind

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na naturalny lifting twarzy lub odprężenie, redukcję bólu mięśni, lepsze dotlenienie organizmu, poprawę samopoczucia i stanu skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 min
  • dostępne masaże:
    • klasyczny
    • bambusami
    • Hadado

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż bambusami wykonywany jest za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Pałeczki mają różne grubości i długości, aby dostosować zabieg do poszczególnych technik i partii ciała. Masaż bambusem ma na celu przede wszystkim redukcję stresu, złagodzenie napięcia mięśni.

Hadado: wywodzi się z japońskich sztuk masażu i stanowi określenie „drogi do pięknej skóry”. To połączenie zaawansowanych technik masażu Kobido ze współczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo-powięziowej oraz pracą z tkanką tłuszczową. Masaż ten jest bardziej intensywny od masażu Kobido.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 171 445 lub 606 627 162. Godziny otwarcia: codziennie 10-22. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Harmony Body and Mind

Zlokalizowany we Wrocławiu salon odnowy Harmony Body and Mind zrodził się z marzeń o ucieczce w świat relaksu i zapomnienia o codziennym pośpiechu. Tutaj można odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego, oddając się w ręce specjalistów, którzy pomagają przywrócić harmonię pomiędzy ciałem, a umysłem. W ofercie dostępne są zabiegi obejmujące przede wszystkim masaże (relaksacyjne, odprężające, terapeutyczne), jak i terapie o charakterze rytuałów. Ponadto klienci mają do wyboru profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które pomagają kompleksowo zadbać o wygląd.