zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Happyland Park Rozrywki w Krzykowie pod Wrocławiem

Kwiatów Polnych, Krzyków

Całodzienny bilet wstępu dla dzieci do parku rozrywki Happyland Park Rozrywki w Krzykowie pod Wrocławiem do -34%

Wybierz opcję
Oferta wygasa za4 dni
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Rodzinne centrum zabaw na świeżym powietrzu pełne takich atrakcji jak labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny i mokre lub suche dmuchańce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sebastian
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 14, 2022
Na plus ilość atrakcji. Na minus czystość po godzinie 15... nie wiem czy sprzątają codziennie, ale kazali ściągnąć buty na dzień dobry przy wejściu na plac, a to co się przykleiło do skarpetek średnio budziło zaufanie.
B
BERNADETA
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 24, 2022
Wspaniałe miejsce dla dzieci. Dużo atrakcji.
K
KAROL
5 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Na plus generalnie to że można na jeden bilet wyjść i wrócić przez cały dzień w miarę czyste toalety i to że można coś zjeść na miejscu.. Minusy: -koszmarny dojazd -dmuchane atrakcje szczególnie koloru ciemnego i czarnego mocno nagrzewają się w słońcu i po prostu są gorące -dla mojego dziecka dyskwalifikacja - wg mnie atrakcji mało -Pan zapewniał nas że zostaniemy cały dzien- wyszliśmy z synem po niecałych 2 godzinach - teren nie jest wyrównany, rzucona jest tylko na ziemię sztuczna trawa do tego masa mrówek. Na koniec zostawiam tzw " kwiatek" - miejsce może i ma jakiś potencjał ale trzeba tam włożyć jeszcze masę pracy.Niedopuszczalne jest to że otwierają o godz 10 a tu to nie działa, tamto nie działa , między dziećmi wjeżdżają auta z przyczepami z baniakami po 1000litrow wody ,cofają i manewrują. O bezpieczeństwo nikt nie dba(może poza tymi panami od tych dwóch płatnych atrakcji co nie zmienia poczucia że jest to tylko po to żeby wyciągnąć hajs extra). Jako że jest to trochę "park" a trochę plac budowy ewentualnego parku to na podłodze można znaleźć różne elementy montażowe(patrz zdjęcie)- a dzieci biegają tam przecież boso!!! Reasumując reklamowany jako największy park pod gołym niebem w okolicach Wrocławia - może to i prawda bo te zadaszone bankowo są większe:)

O tej ofercie


Całodzienny bilet wstępu do parku rozrywki Happyland w Krzykowie pod WrocławiemWażność:

z oferty można korzystać od 30.04.2022 do 30.09.2022Szczegóły:

  • w ofercie: całodzienny bilet wstępu dla 1 lub 2 dzieci
  • godziny otwarcia: pon.-pt. 11-20, sob.-niedz. 10-20
  • z urządzeń w Parku mogą korzystać dzieci przebywające pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych

Strefy dostępne na terenie Happyland:

  • Park Dmuchańców
  • Park Wodny (czynny w okresie letnim)
  • Strefa Maluszka (dla dzieci poniżej 3. roku życia)

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Z oferty można korzystać od 30.04.2022. Zakup grouponu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu parku dostępnego na stronie: https://happy-land.com.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Wejście do parku dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (osoba dorosła nie ponosi żadnej opłaty). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny do 30/09/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Happyland Park Rozrywki w Krzykowie pod Wrocławiem

Zlokalizowany w Krzykowie pod Wrocławiem park Happyland to centrum zabaw dedykowane przede wszystkim dzieciom, ale i całym rodzinom. Na powierzchni ponad 4 tys. m² z dala od zgiełku miasta zlokalizowano liczne atrakcje na świeżym powietrzu, wśród których wymienić można Park Dmuchańców, czynny w okresie letnim Park Wodny oraz Strefę Maluszka dla dzieci do 3. roku życia. Na miejscu najmłodsi mogą beztrosko bawić się w labiryntach, na zjeżdżalniach, trampolinach i dmuchańcach, a rodzice w tym czasie mogą delektować się aromatyczną kawą lub herbatą, a dla wzmocnienia sił – wszyscy mogą zjeść posiłek w miejscowej restauracji.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.