zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Hairholic

ul. Poznańska 43, Poznań

Strzyżenie i modelowanie, prostowanie organiczne, koloryzacja odrostu i tonowanie w Hairholic

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by odświeżyć fryzurę dzięki podcięciu włosów i koloryzacji lub zdecydować się na zmianę wizerunku dzięki odżywczemu prostowaniu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • strzyżenie + modelowanie
    • prostowanie organiczne
    • koloryzacja odrostu + tonowanie
  • oferta dotyczy włosów krótkich, półdługich, długich (w zależności od opcji)
  • koloryzacja jest w pakiecie z modelowaniem i pielęgnacją premium
  • w przypadku koloryzacji: odrost do maks. 4 tygodni lub dopłata 10 zł za 10 g za przekroczenie uśrednionej ilości zużycia farb

Prostowanie organiczne opiera się na bazie kwasów liponowego, glikolowego, mlekowego, hialuronowego oraz salicylowego. Zabieg ten nie zmienia wiązań mostków dwusiarczkowych, a dodatkowo nawilża, wygładza, redukuje puszenie i sprawia, że po zabiegu włosy są bardziej sprężyste i wyglądają zdrowo. Produkt bogaty w kompleks witamin C i B o silnym działaniu uszczelniającym łuski włosów, zapewniający efekt tafli.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 963 147. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hairholic

Zlokalizowany w Poznaniu salon fryzjerski specjalizuje się w kompleksowym dbaniu o wygląd i kondycję włosów. Oferta Hairholic obejmuje przede wszystkim strzyżenie w pakiecie z myciem i modelowaniem oraz tonowanie Colorance, koloryzację permanentną wielotonową lub TopChic. Na miejscu można również zdecydować się na dekoloryzację i usługi pielęgnacyjne (np. botoks na włosy, prostowanie organiczne) lub peeling skóry głowy.