Brak nowych powiadomień

HAIR MAJESTY SECRET SERVICE STUDIO

29,99 zł za groupon wart 300 zł na peruki z włosów naturalnych i więcej opcji w Hair Majesty Secret Service Studio

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupon wartościowy pozwala nabyć perukę wykonaną z włosów naturalnych: zarówno projekt indywidualny, jak i gotowy produkt

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na peruki z włosów naturalnych (projektowane indywidualnie lub istniejące już peruki dostępne w ciągu 3 dni):

  • 29,99 zł za groupon wart 300 zł,
  • 49,99 zł za groupon wart 500 zł,
  • 99,99 zł za groupon wart 700 zł.

Osoby zainteresowane zakupem certyfikowanej peruki z najwyższej jakości włosów naturalnych, dającej komfort i wyróżniającej się pełną naturalnością, mogą skorzystać z grouponu, który obniży znacznie jej cenę. Wystarczy wybrać próg zniżki, a po okazaniu grouponu, zapłacić znacznie mniej. Sztab fachowców pomoże w wybraniu najbardziej optymalnego modelu. Przy zakupie 1 peruki można wykorzystać tylko 1 groupon.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bon wartościowy uprawnia do zakupu dowolnego modelu peruki. Różnicę do wartości kuponu należy dopłacić na miejscu w salonie. Wszystkie peruki są dostępne w przedziale cen od 3,5-12 tysięcy złotych i wykonane z włosów naturalnych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 332 292 z podaniem poprawnego kodu zabezpieczającego oraz wysłaniu kodu w wiadomości SMS lub MMS. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hair Majesty Secret Service Studio

Studio mieszczące się w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie to miejsce stworzone, aby pomagać osobom, które chciałaby poprawić kondycję swoich włosów i skóry głowy. Studio zajmuje się najnowszymi metodami estetycznymi, diagnostyką i zwalczeniem skutków łysienia. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług fryzjerskich oraz zabiegi trychologiczne, a także tak niszowe produkty jak niechirurgiczne uzupełnienia włosów (zagęszczenia i przedłużenia) oraz peruki i ich renowacje. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się fryzurą o jakiej marzy.

HAIR MAJESTY SECRET SERVICE STUDIO

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.