Brak nowych powiadomień

HAIR MAJESTY SECRET SERVICE STUDIO

Dolna 17/5, Warszawa

29,99 zł za groupon wart 300 zł na peruki z włosów naturalnych i więcej opcji w Hair Majesty Secret Service Studio

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Groupon wartościowy pozwala nabyć perukę wykonaną z włosów naturalnych: zarówno projekt indywidualny, jak i gotowy produkt

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
listopad 13, 2020
Byłam raz cięcie plus koloryzacja bardzo dobrze wykonane, w pon wybieram się drugi raz i już nie mogę się doczekać :)
replied
View Comment +
M
Maria
1 Oceny1 reviews
listopad 4, 2020
Świetny dobór i wykonanie koloryzacji, bardzo fajne cięcie, miła atmosfera. Polecam :)
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 23, 2020
Rewelacyjny salon fryzjerski. Pani Dorota jest świetną stylistką. Bardzo dobrze czuję się w wykreowanej przez nią fryzurze. Polecam serdecznie innym kobietom ten salon.
replied
View Comment +
M
Małgorzata
10 Oceny1 reviews
czerwiec 9, 2020
Jestem mega zadowolona z koloru i doboru fryzury. Salon godny polecenia.
replied
View Comment +
S
Sabina
1 Oceny1 reviews
listopad 18, 2019
Profesjonalna usluga, Pani Dorota zrobila mi piekny czekoladowy kolor, polecam i napewno skorzystam jeszcze nie raz
replied
View Comment +

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na peruki z włosów naturalnych (projektowane indywidualnie lub istniejące już peruki dostępne w ciągu 3 dni):

  • 29,99 zł za groupon wart 300 zł,
  • 49,99 zł za groupon wart 500 zł,
  • 99,99 zł za groupon wart 700 zł.

Osoby zainteresowane zakupem certyfikowanej peruki z najwyższej jakości włosów naturalnych, dającej komfort i wyróżniającej się pełną naturalnością, mogą skorzystać z grouponu, który obniży znacznie jej cenę. Wystarczy wybrać próg zniżki, a po okazaniu grouponu, zapłacić znacznie mniej. Sztab fachowców pomoże w wybraniu najbardziej optymalnego modelu. Przy zakupie 1 peruki można wykorzystać tylko 1 groupon.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bon wartościowy uprawnia do zakupu dowolnego modelu peruki. Różnicę do wartości kuponu należy dopłacić na miejscu w salonie. Wszystkie peruki są dostępne w przedziale cen od 3,5-12 tysięcy złotych i wykonane z włosów naturalnych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 332 292 z podaniem poprawnego kodu zabezpieczającego oraz wysłaniu kodu w wiadomości SMS lub MMS. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Hair Majesty Secret Service Studio

Studio mieszczące się w apartamentowcu na Mokotowie to miejsce stworzone, aby pomagać osobom, które chciałaby poprawić kondycję swoich włosów i skóry głowy. Studio zajmuje się najnowszymi metodami estetycznymi, diagnostyką i zwalczeniem skutków łysienia. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług fryzjerskich oraz zabiegi trychologiczne, a także tak niszowe produkty jak niechirurgiczne uzupełnienia włosów (zagęszczenia i przedłużenia) oraz peruki i ich renowacje. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się fryzurą o jakiej marzy.