Gruby Benek

Kościuszki 147, Wrocław

Do 26% zniżki na Pizzeria w Gruby Benek - Wrocław

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. Hawajski Benek z szynką i ananasem, Wegetariański Benek z pomidorem, cebulą i ogórkiem, Wrocławski Benek z kebabem i jalapeño

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza Mega Wypas - extra ilość składników (ok. 40 cm)
  • link do menu dostępny tutaj
  • oferta ważna: na miejscu lub w dostawie (dostawa płatna 10 zł i możliwa tylko do 5 km od Pizzerii
  • możliwość wyboru tylko pizzy z menu, bez możliwości dokładania i zamieniania składników

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu i z dostawą. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Możliwość wyboru tylko pizzy z menu, bez możliwości dokładania i zamieniania składników. Dostawa płatna 10 zł i możliwa tylko do 5 km od Pizzerii. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gruby Benek

Ogólnopolska sieć pizzerii rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Od tego czasu otworzyła kilkadziesiąt restauracji na terenie całej Polski. Rozwój zawdzięcza uznaniu konsumentów oraz bardzo dobrej opinii na rynku (bierze udział w programie Laur Konsumenta i zdobyła tytuł Odkrycie Roku 2009).

Wrocławski lokal mieści się w bliskiej odległości od centrum miasta, gdzie na zmotoryzowanych klientów czeka bezpłatny parking. Składniki, które używane są w czasie produkcji i wypieku, pochodzą od znanych i cenionych polskich producentów. Na tak przygotowanej podstawie mogą znaleźć się dowolne dodatki – w tej pizzerii każdy sam decyduje o składzie swojego ulubionego dania.