Brak nowych powiadomień

Groupon Sp z o.o.

Kolacja z przyjaciółmi w prezencie od Groupon

240+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wygrania nagrody w postaci kolacji dla 4 lub 6 osób w wybranym mieście

W skrócie

Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Chandler i Joey nie raz udowodnili, że dobry przyjaciel nie pozwoli, byś robił głupoty sam. Jeśli zatem chcesz zgrzeszyć obżarstwem, zrób to w doborowym towarzystwie za darmo. Weź udział w konkursie, zbierz zaufaną ekipę i wspólnie stawcie ze smakiem czoła mniej lub bardziej kalorycznym wyzwaniom.

Oferta

 • 0 zł za kolację dla Ciebie i Twoich przyjaciół w 1 z 4 miast (spotkanie uwieczni fotograf).

Zasady w skrócie:

 1. Wejdź na nasz fanpage w wybranym dniu (1.02, 8.02, 15.02, 22.02)
 2. Zapoznaj się z postami konkursowymi – każdy z nich będzie dotyczyć kolacji w określonej restauracji w wybranym mieście (Warszawa, Kraków, Poznań i Trójmiasto)
 3. Zbierz grupę przyjaciół, którzy pójdą z Tobą na kolację do wybranej restauracji (od 3 do 5 osób w zależności od oferty) – w tym celu oznacz przyjaciół w komentarzu pod postem konkursowym i uzyskaj od nich potwierdzenie przybycia na „Spotkanie” (przyjaciele muszą udzielić odpowiedzi „Idę z Tobą!” pod Twoim komentarzem).
 4. Ekipa, które najszybciej zgłosi uczestnictwo w „Spotkaniu”, wygrywa nagrodę.
 5. Wyniki konkursu zostaną podane we wtorek, czyli kolejnego dnia po opublikowaniu postu konkursowego.
 6. Do wygrania następujące kolacje:
 • Warszawa – Szklarnia, kolacja dla 4 osób, termin od 2.02 do 5.02
 • Poznań – Room Restaurant & Bar, kolacja dla 4 osób, termin od 9.02 do 12.02
 • Trójmiasto – Rybna Ferajna, kolacja dla 6 osób, termin od 16.02 do 19.02
 • Kraków – Restauracja Vidok, kolacja dla 4 osób, termin od od 23.02 do 28.02

„Friends” to kampania, która w czasach popularności mediów społecznościowych przypomina o niezwykłej wartości spotkań na żywo z przyjaciółmi i przeżywania doświadczeń w gronie bliskich osób. Bo komentować nie znaczy rozmawiać, lubić nie znaczy wspierać, a udostępniać nie znaczy dzielić się i przeżywać… Groupon promuje zatem atrakcje i oferty restauracyjne dla więcej niż 2 osób, by zainspirować przyjaciół do wspólnego spotykania się i poświęcenia sobie czasu bez zasłaniania się obowiązkami dnia codziennego.

Nie udało Ci się wygrać? Nic straconego! Wszyscy, którzy zakupią ofertę, otrzymają specjalny 24-godzinny promokod. Bądź czujny, dostaniesz go po ogłoszeniu wszystkich wyników.

Warunki

Groupon ważny od 1.02.2016 do 23.02.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Realizacja: 1. Wejdź na nasz fanpage w wybranym dniu (1.02, 8.02, 15.02, 22.02). 2. Zapoznaj się z postami konkursowymi. 3. Zbierz grupę przyjaciół, którzy pójdą z Tobą na kolację do wybranej restauracji. 4. Ekipa, które najszybciej zgłosi uczestnictwo w „Spotkaniu”, wygrywa nagrodę. Regulamin konkursu dostępny tutaj
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Groupon Sp z o.o.