Termy Uniejów

Zamkowa 3/5, Uniejów

Bilet wstępu do strefy basenowej i strefy saun w Termach Uniejów

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna rozrywka na terenie term to pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi – w połączeniu z korzyściami zdrowotnymi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wstęp do strefy basenowej i strefy saun w Termach Uniejów


Ważność grouponu:

do 28.04.2023


Atrakcje w strefie basenowej


Kąpielisko wewnętrzne:

Kąpielisko zewnętrzne:


Atrakcje w strefie saunDodatkowe informacje:

  • dzieci do lat 7 z opiekunem wchodzą za darmo
  • na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia w szatni
  • oferta gastronomiczna dostępna tutaj
  • noclegi dostępne tutaj

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Kasa otwarta jest codziennie. Strefa saun czynna jest w dni powszednie od godz. 16. Więcej informacji pod nr tel. 506 090 419 lub e-mail: informacja@termyuniejow.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 28/04/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Termy Uniejów

Bogato wyposażony kompleks kąpielowo-rekreacyjny kusi gości szeregiem atrakcji dla osób w każdym wieku. Całość składa się z kilku wyznaczonych stref, spośród których wymienić można m.in. strefę saun, kąpielową zewnętrzną i wewnętrzną, restauracyjną, a także klub taneczny i kręgielnię. W pierwszej z nich zrelaksować się można w gabinecie masażu czy też w łaźni tureckiej lub zdecydować się na prawdziwy trening odpornościowy w komorze śnieżnej, gdzie temperatura waha się od -5°C do -13°C. Część kąpielowa pozwala zarówno dobrze bawić się najmłodszym (basen dziecięcy i brodzik), jak i odpocząć osobom dorosłym (basen solankowy, bufet wodny z zatoką i wiele więcej). Na tych, którzy cenią sobie szczyptę szaleństwa, czekają dwie zjeżdżalnie o długości 58 i 12 metrów.

Woda termalna w tym miejscu pochodzi z głębokości ponad 2000 metrów i charakteryzuje się odpowiednimi parametrami: wydajnością (120 m³/h), temperaturą (68°C) oraz niską mineralizacją na poziomie 7 g/l. Uniejowska solanka pomaga w leczeniu rozmaitych chorób, w tym o podłożu reumatoidalnym, ortopedyczno-urazowym i wielu innych.

Więcej informacji na Facebooku.