Majaland Warszawa

Ul. Przelotowa 1, Góraszka

Roczna karta wstępu z dostępem do wszystkich atrakcji w Majaland Warszawa (do -15%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Roczna karta to okazja do nieograniczonego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji w bajkowym świecie Pszczółki Mai i jej przyjaciół

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Roczna karta do Majaland Warszawa


Kartę należy aktywować do 01.04.2024

Szczegóły:

  • w ofercie: Roczna karta dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)
  • karta obejmuje wstęp do całorocznego parku rozrywki oraz dostęp do wszystkich czynnych atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku w ramach warunków dostępności określonych przy każdej atrakcji
  • karta daje również dodatkowe korzyści i rabaty

Atrakcje


Przykładowe atrakcje:

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.

Mapa Parku Majaland dostępna jest tutaj.


Dodatkowe informacje:


Warunki

Min. wzrost uczestnika: 100 cm. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem parku i informacjami praktycznymi. Zasady parkowania dostępne są w centrum serwisowym parku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie www.majalandwarsaw.pl. Wydrukowany groupon dobrej jakości należy wymienić na bilet wstępu w kasie parku. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny do 01/04/2024 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Majaland Warszawa

Całoroczny Park Majaland Warsaw oferuje liczne możliwości rodzinnego wypoczynku i zabawy w każdych warunkach pogodowych z atrakcjami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Park jest jednym z niewielu parków tematycznych w Polsce. Dostępnych jest 25 w pełni tematycznymi atrakcji wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat oraz jest możliwość obejrzenia kombinacji pokazów na żywo i spotkań.

Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez dzieci postaci, jak np.: Pszczółka Maja oraz rollercoaster Wikingów, karuzela dinozaurów. Na miejscu dostępne są również zjeżdżalnie z zaskakującymi efektami dające wspaniałe orzeźwienie w ciepłe dni, a interaktywna atrakcja Jett Fly zabierze gości na wysokość 22 metrów.