GringoFly

5 lokalizacji

Lot widokowy paralotnią w tandemie z akrobacjami dla 1 lub 2 osób w GringoFly

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lot paralotnią z doświadczonym pilotem w tandemie to pomysł na oryginalny prezent dla każdego, kto pragnie oderwać się od codzienności

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: lot widokowy paralotnią (Pińczów lub Beskid Wyspowy)
  • warunki pogodowe: pogoda ma wpływ na realizację usługi; brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny
  • zalecany wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody; obowiązkowe długie spodnie i buty z dobrą nie ślizgającą się podeszwą (najlepiej buty trekkingowe lub górskie)

Lot widokowy paralotnią – Pińczów

  • miejsce usługi: Teren Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie (między Krakowem a Kielcami)
  • warunki pogodowe: pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.
  • czas trwania lotu: około 5-10 minut

Lot widokowy paralotnią – Beskid Wyspowy

  • miejsce usługi: Beskid Wyspowy (teren leżący między Kraków, Nowy Targ, Żywiec i Nowy Sącz)
  • czas trwania lotu: około 10-20 minut

Lot widokowy z akrobacjami – Beskid Wyspowy

  • miejsce usługi: Beskid Wyspowy (teren leżący między Kraków, Nowy Targ, Żywiec i Nowy Sącz)
  • czas trwania lotu: około 6-15 minut

Lot z akrobacjami to lot uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec przebiega tak samo jak w locie widokowym, lecz sam lot jest bardziej dynamiczny, dlatego trwa nieco krócej (6-15 min). Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala lub SAT.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 120 kg. Dodatkowa opłata za przekroczenie wagi 99 kg w wysokości 100 zł. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 521 005 z 1-2 dniowym wyprzedzeniem wyłącznie po wcześniejszej rejestracji grouponu mailowo. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Niezwłocznie po zakupie lub otrzymaniu grouponu należy wysłać e-mail na adres: lotykrakow@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego lub załączeniem grouponu do maila w celu rejestracji (zgłoszenie chęci odbycia lotu w danym sezonie). Na miejsce spotkania klient dojeżdża we własnym zakresie. Istnieje możliwość dostania się z miejsca spotkania na miejsce startu (szczyt góry o wysokości 800-1000 m n.p.m. w zależności od góry) samochodem terenowym (ok. 20-30 min jazdy off-road). Dopłata do jazdy off-road wynosi 50 zł od osoby i jest możliwa do dokupienia na miejscu, w dniu realizacji grouponu. Sezon rozpoczyna się w zależności od warunków atmosferycznych: koniec kwietnia/początek maja. Bieżące informacje o wszelkich zmianach, urlopach czy planowanych lotach dostępne są na Facebooku. Dodatkowo 10% zniżki na loty widokowe motoparalotnią w najbliższych okolicach Krakowa (Kraków, Pińczów, Myślenice, Dobczyce) oraz loty z widokiem na Tatry odbywające się w miejscowości Lendak na Słowacji. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 9 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

GringoFly

Świat widoczny z zupełnie innej perspektywy może stać się udziałem tych, którzy zdecydują się na lot z krakowską firmą. Stojący za nią pasjonaci latania zajmują się organizacją i obsługą lotów z pasażerami, zawodów paralotniowych, a także wypraw paralotniowych, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych paralotniarzy. Niezapomniane widoki, poczucie wolności i przestrzeni to główne cechy lotu w tandemie lub z akrobacjami. Osobom zainteresowanym firma GringoFly oferuje również możliwość zorganizowania lotów podczas wyjazdu firmowego oraz z innego wybranego przez klienta miejsca w tym również w Tatrach.

Filmy z miejsc, gdzie najczęściej odbywają się loty: Szczebel, Śnieżnica, Ciecień.