Brak nowych powiadomień

Ul. Jana Styki 15, Kraków

Lot widokowy paralotnią w tandemie (od 249 zł) z akrobacjami (od 269 zł) w GringoFly (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Trwające do 30 minut loty z widokami na góry Beskidu Wyspowego, do wyboru: widokowy lub lot z akrobacjiami

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
2 Oceny1 reviews
październik 8, 2019
Świetne przeżycie, ekipa bardzo sympatyczna i profesjonalna, szczerze polecam :)
K
Kamila
1 Oceny1 reviews
wrzesień 29, 2019
Rewelacja, polecamy z całego serduszka. Dobry kontakt, świetnie zorganizowany czas i przemili Panowie z którymi lataliśmy. A sam lot udał się w przepiękną pogodę, przez co na pewno zostanie to zapamiętane do końca życia. :) warto :)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 249 zł zamiast 359 zł za lot widokowy paralotnią w tandemie dla 1 osoby
  • 269 zł zamiast 399 zł za lot widokowy paralotnią w tandemie z akrobacjami dla 1 osoby
  • 449 zł zamiast 718 zł za lot widokowy paralotnią w tandemie dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)
  • 479 zł zamiast 798 zł za lot widokowy paralotnią w tandemie z akrobacjami dla 2 osób (łącznie 2 osobne loty)

W przypadku opcji 3. i 4. istnieje możliwość lotu równocześnie za dodatkową opłatą - 100 zł, płatne na miejscu.

W zależności od warunków pogodowych loty odbywają się:

  • Ciecień – 40 km od Krakowa
  • Śnieżnica – 50 km od Krakowa
  • Szczebel – 55 km od Krakowa

O wyborze konkretnego miejsca decyduje pilot dzień przed umówionym terminem lotu.

Doświadczony pilot, towarzyszący podczas lotu widokowego w tandemie pozwoli uczestnikom spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Podniebne widoki trwać będą od 10 do 20 minut, w zależności od warunków pogodowych oraz kierunku wiatru. Na miejscu istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania lotu, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające. Dopłata 100 zł za każde kolejne 20 minut lotu.

Lot z akrobacjami to lot widokowy uzupełniony dodatkowo o elementy akrobatyki powietrznej. Początek i koniec lotu przebiega tak samo jak w locie tandemowym, lecz sam lot jest bardzo dynamiczny. Zabezpieczony uprzężami pasażer doświadcza wielu figur akrobacyjnych takich jak wingover, spirala, lub SAT. Lot trwa od 6 do 15 minut.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Należy skontaktować się z firmą w przeciągu 3 miesięcy od zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Nie ma ograniczeń wiekowych, minimalna waga uczestnika to 20 kg maksymalna 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na wykonanie prezentu lub opiekun prawny musi być obecny podczas lotu. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, padaczka, choroby umysłowe. Zabronione jest korzystanie z atrakcji po spożyciu alkoholu i/lub innych środkach odurzających. Możliwość kupienia filmu HD z lotem w cenie 50 zł.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Lot widokowy trwa zawsze 10-20 minut, a lot z akrobacjami 6-15 minut. Zalecamy wygodny i niekrępujący ruchów strój sportowy dostosowany do aktualnej pogody. Obowiązkowo długie spodnie i buty sportowe, do turystyki górskiej powyżej kostki. W chłodniejsze dni dodatkowo rękawiczki. Realizacja uzależniona jest od pogody, każdorazowo należy umawiać wykonanie imprezy z pilotem, który po ocenie warunków meteorologicznych podejmuje decyzję o locie. W razie nieodpowiednich warunków atmosferycznych loty nie przepadają i zostaną przeniesione na inny termin. 
Najlepsze warunki do wykonywania lotów: marzec – październik. Dostępność od poniedziałku do niedzieli od wschodu do zachodu słońca. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 377 654 z podaniem kodu zabezpieczającego z min. 5 dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

GringoFly

Świat widoczny z zupełnie innej perspektywy może stać się udziałem tych, którzy zdecydują się na lot z krakowską firmą. Stojący za nią pasjonaci latania zajmują się organizacją i obsługą lotów z pasażerami, zawodów paralotniowych, a także wypraw paralotniowych, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych paralotniarzy. Niezapomniane widoki, poczucie wolności i przestrzeni to główne cechy lotu w tandemie lub z akrobacjami. Osobom zainteresowanym firma GringoFly oferuje również możliwość zorganizowania lotów podczas wyjazdu firmowego oraz z innego wybranego przez klienta miejsca w tym również w Tatrach.

Filmy z miejsc, gdzie najczęściej odbywają się loty: Szczebel, Śnieżnica, Ciecień.