Gregorio

Gdanska 7, Bydgoszcz

Dowolny makaron i nie tylko: menu dla 2 osób od 29,99 zł w restauracji Gregorio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Klimatyczna restauracja z szerokim wyborem dań i deserów oraz wykwalifikowaną obsługą to pomysł na wspólne wyjście

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Menu dla 2 osób:

  • 29,99 zł zamiast 44 zł za dowolny makaron,
  • 49,99 zł zamiast 74 zł za dowolny makaron + deser,
  • 59,99 zł zamiast 98 zł – dowolny makaron + deser + zimny napój.

Oferta pozwala na szeroki wybór wszystkich makaronów, deserów oraz napojów. Dzięki szerokiej gamie smaków, można wybrać potrawy spełniające indywidualne oczekiwania. W menu znajdują się zarówno makarony klasyczne, takie jak spaghetti carbonara czy bolognese, jak i wegetariańskie z warzywami lub grzybami. W menu nie zabrakło również wyszukanych makaronów z owocami morza lub ciekawymi przyprawami. Wybór deserów i napojów dopełni całości posiłku ciekawym smakiem i estetycznym wyglądem.

Restauracja Gregorio

Gregorio to nie tylko miejsce, gdzie można zjeść posiłek. Wykwalifikowana obsługa restauracji sprawi, że czas spędzony w tym miejscu stanie się odskocznią od codzienności. Spokojna, miła atmosfera oraz wysoka kultura pracujących tam osób sprawią, że spożycie posiłku stanie się przyjemnością zarówno dla ciała, jak i ducha. Dodatkowym atutem są estetyczne wnętrza dodające restauracji elegancji i harmonii. Giordani zachwyca nie tylko wyglądem, ale również szeroką gamą potraw znajdujących się w menu. Można tam skosztować zarówno pizzy, makaronów, jak i ryb, sałatek czy potraw z grilla.

Priorytetem restauracji jest zadowolenie gości, dlatego każdy, kto przekroczy jej próg, zostanie potraktowany wyjątkowo.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem terminów 14.02.2015 oraz 8.03.2015 i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 52 331 00 00 lub 511 224 334 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gregorio