Brak nowych powiadomień

Green Team

2 lokalizacji

Analiza składu ciała, konsultacja i rozpisanie 7-dniowej diety (29,99 zł) i więcej opcji w Green Team

Do -64%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomoc trenerki odżywiania i odchudzania pomaga wypracować prawidłowe i długotrwałe nawyki żywieniowe podnoszące jakość zdrowia i życia

W skrócie

Z dzisiejszym grouponem skorzystasz z profesjonalnej porady żywieniowej z rozpisaniem indywidualnie ułożonego planu żywieniowego w Centrum Zdrowego Stylu Życia Green Team.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 70 zł za analizę składu ciała i konsultację dietetyczną z 7-dniowym planem żywieniowym,
2) 39,99 zł zamiast 110 zł za analizę składu ciała i 2 konsultacje dietetyczne z 14-dniowym planem żywieniowym,
3) 49,99 zł zamiast 140 zł za analizę składu ciała i 3 konsultacje dietetyczne z 21-dniowym planem żywieniowym.

Analiza składu ciała obejmuje:

  • masę ciała,.
  • BMI,.
  • % zawartości wody,
  • % zawartości tłuszczu,
  • % zawartości tłuszczu brzusznego,
  • masę mięśni,
  • masę tłuszczu,
  • masę kośćca,
  • ocenę typu sylwetki,
  • dobowe zapotrzebowanie kaloryczne.

Green Team Centrum Zdrowego Stylu Życia
Misją Centrum jest podnoszenie jakości życia oraz sprzyjanie utrzymaniu dobrego samopoczucia, kondycji i zdrowia poprzez wypracowanie prawidłowych i długotrwałych nawyków żywieniowych, które nie tylko pomagają zrealizować indywidualne aspiracje, ale też przekładają się na przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym. W tym celu Green Team zajmuje się promocją racjonalnego sposobu odżywiania, świadomych wyborów konsumenckich, aktywności fizycznej oraz wzmocnieniem świadomości własnego ciała.

Do najważniejszych atutów programu należą: wdrażanie prawidłowych nawyków żywieniowych zamiast diet, regularne ćwiczenia (marsze Nordic Walking, zimą narty biegowe lub zajęcia w sali sportowej), możliwość zaopatrzenia się w naturalne suplementy diety oraz wsparcie grupy, podwyższające motywację do osiągnięcia wybranych celów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 20.05-10.06.2014 i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowo przy realizacji grouponu: 100 zł rabatu na 10-tygodniowy kurs "Żyj Zdrowo!" (250 zł zamiast 350 zł). Kurs obejmuje wykłady, analizę składu ciała, indywidualne konsultacje i wspólne marsze Nordic Walking.
Konieczna rezerwacja tel. 668 141 554 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego . W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Green Team

Odchudzanie