zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

2 lokalizacji

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego od 1199 zł w Gradens lub gabinecie Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz

Wybierz opcję

Wyróżniki

Najskuteczniejsza i najtrwalsza metoda uzupełnienia brakującego zęba: implant wszczepiony w kość działa jak naturalny korzeń

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta
implant zębowy w 1 z 4 opcji do wyboru:

1) 1199 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego bez korony,
2) 2299 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego z łącznikiem i koroną + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej,
3) 4599 zł za chirurgiczne wszczepienie 2 implantów zębowych z łącznikami i koronami + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej,
4) 6899 zł za chirurgiczne wszczepienie 3 implantów zębowych z łącznikami i koronami + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej.

Do wyboru 2 lokalizacje: gabinet Gradens (Wrocław) lub Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz (Warszawa)

Zabieg chirurgicznego wszczepienia implantu to alternatywa dla ruchomej protezy: implanty pozwalają na swobodne jedzenie twardych produktów i nie są podatne na próchnicę. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a trwa to zwykle ok. pół godziny. Później przez kilka tygodni implant „przyjmuje się”, czyli na stałe integruje z kością. Taka stabilna podstawa nowego zęba daje pełen komfort, dlatego niebawem zapomina się, że jeden w szeregu nie jest naturalnym zębem. Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza stomatologa i konsultanta chirurgii szczękowo-twarzowej z wieloletnim doświadczeniem w implantologii.

Gradens
Gabinet ten to ponad 20 lat doświadczenia, ale także nowoczesny sprzęt. W ofercie znajduje się chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna (w tym zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy nici PDO). Dla wygody pacjentów przygotowano ponadto możliwość skorzystania z Wi-Fi. 

Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz
Dr n. med. Miroslaw Kulewicz to chirurg szczękowo-twarzowy z ponad 20-letnim, bogatym doświadczeniem klinicznym, zdobytym w wiodących ośrodkach uniwersyteckich w kraju i za granicą. Specjalizuje się szczególnie w dziedzinie implantologii, a jego doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług. W ofercie gabinetu są również zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają przedłużyć młodość skóry. 

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcji 1. możliwość wstawienia korony po 3 m-cach w cenie 1000 zł. W przypadku stwierdzenia przeciwwskazań prawo do wykorzystania grouponu zostaje przeniesione na osobę wyznaczoną przez pacjenta lub możliwość zwrotu grouponu. 
Konieczna rezerwacja tel. 507 113 570 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gradens