Stomapol

Myśliborska 18/1 lok. 44, Warszawa (Białołęka)

Wszczepienie implantu zębowego (1799 zł) z koroną ceramiczną (od 2799 zł) i więcej w Stomapol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wszczepienie implantu zębowego to trwała metoda uzupełnienia brakującego zęba, a zarazem skuteczna alternatywa dla ruchomej protezy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karolina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 19, 2022
Obawiałam się wybielania z uwagi na nadwrażliwość i odsłonięte szyjki, ale wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie, a mój uśmiech nabrał ładnego blasku. :) Bardzo polecam i z pewnością wrócę.
A
Artem
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 31, 2022
Na początku byłem zaskoczony ilością samych pozytywnych komentarzy, wydało mi się to dziwne, wręcz podejrzane. Natomiast poPo wizycie
G
Gabriela
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 24, 2022
Bardzo dokładne czyszczenie, przyjemna atmosfera.
P
Paulina
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 13, 2022
Polecam! Jestem bardzo zadowolona z efektow rozjasniania zebow. Bardzo mila i profesjonalna obsluga :)
G
Guest
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 28, 2022
Byłam na usłudze skalling-piaskowanie-polerowanie-fluoryzacja. Jestem bardzo zadowolona. Zabieg przeprowadzony bardzo starannie i dokładnie! Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wszczepienie implantu, znieczulenie, łącznik, wszczepienie korony ceramicznej (wybrane opcje), wizyta kontrolna, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej

Do zabiegów wykorzystywane są materiały marki Mozo Grau – zarówno implant, łącznik, jak i śruba gojąca. W przypadku wszczepienia implantu wraz z koroną, stosowana jest korona ceramiczna wykonana w specjalistycznym laboratorium.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 394 70 75. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomapol

Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autorem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.