Myśliborska 18/1 lok. 44, Warszawa (Białołęka)

Wszczepienie implantu zębowego (1799 zł) z koroną ceramiczną (od 2799 zł) i więcej w Stomapol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wszczepienie implantu zębowego to trwała metoda uzupełnienia brakującego zęba, a zarazem skuteczna alternatywa dla ruchomej protezy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
6 dni temu
Bardzo miła obsługa, usługa wykonana bardzo dokładnie i delikatnie, polecam i dziękuję.
M
Michał
3 Oceny3 reviews
kwiecień 27, 2021
Efekt widoczny, Pani bardzo miła.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
kwiecień 21, 2021
Bardzo polecam p. Paulinę :) Perfekcyjnie wykonała skaling itd oraz udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Na pewno jeszcze wrócę :)
E
Edyta
2 Oceny2 reviews
kwiecień 15, 2021
Polecam bardzo. Przemiła obsługa i bezproblemowy kontakt.
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
kwiecień 9, 2021
Przemiła obsługa. Pani, która wykonywała zabieg była profesjonalna, sympatyczna i troskliwa. Dopytywała czy nic nie boli, czy chce przerwę itp. Otrzymałam od niej dodatkowe porady, za które bardzo dziękuję. Dodam, że tydzień wcześniej z takim samym groupon'em poszedł mój mąż (który panicznie nie lubi dentystów) - wyszedł zadowolony. Zdecydowanie polecamy. :)
M
Malwina
4 Oceny2 reviews
kwiecień 4, 2021
Bardzo profesjonalna i bardzo miła Pani ,która wykonywała mi wybielanie.Czułam się komfortowo i zaopiekowana przez przez Nią. Napewno wrócę i wszystkim polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 3, 2021
Polecam
G
Gniewomir
1 Oceny1 reviews
marzec 30, 2021
Bardzo miły i sympatyczny doktor, profesjonalna obsługa. Aż chce się wracać :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wszczepienie implantu, znieczulenie, łącznik, wszczepienie korony ceramicznej (wybrane opcje), wizyta kontrolna, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej

Do zabiegów wykorzystywane są materiały marki Mozo Grau – zarówno implant, łącznik, jak i śruba gojąca. W przypadku wszczepienia implantu wraz z koroną, stosowana jest korona ceramiczna wykonana w specjalistycznym laboratorium.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 394 70 75. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomapol

Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autorem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.