Brak nowych powiadomień

Gospodarstwo agroturystyczne Niezapominajka

ul. Błonie 1, Garnek

10 minut jazdy quadem dla 2 osób za 24,99 zł i więcej opcji w Gospodarstwie Agroturystycznym Niezapominajka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda quadem to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla osób lubiących wyzwania i adrenalinę

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 24,99 zł za 10 minut jazdy quadem dla 2 osób,
  • 34,99 zł za 30 minut jazdy quadem dla 1 osoby,
  • 49,99 zł za 20 minut jazdy quadem dla 2 osób,
  • 69,99 zł za 30 minut jazdy quadem dla 2 osób.

Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka

W miejscowości Garnek znajduje się urokliwe gospodarstwo o powierzchni ponad 3 ha, z czego północna część to lasy, natomiast zachodnia to rzeka Warta z przystanią kajakową. Będąc na miejscu, odwiedzić można minizoo, a na życzenie gości na spotkanie przybędzie miejscowy pszczelarz, który oprowadzi po pasiece oraz wyjaśni proces powstawania każdego miodu. 

W części wypoczynkowej gospodarstwa znajdują się 4 pokoje i 2 łazienki oraz część rozrywkowa z barem i dużą salą konferencyjno-integracyjną. Do dyspozycji gości pozostaje również plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania i biesiadowania oraz dziesięć kajaków. Przepiękne szlaki rowerowe, przyrodnicze ścieżki spacerowe oraz czyste powietrze i wspaniały mikroklimat to tylko niektóre z licznych atutów tego miejsca. Więcej informacji na temat wyjątkowych uroków Gospodarstwa Agroturystycznego Niezapominajka można znaleźć tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przejazdy mogą być zrealizowane podczas kilku wizyt. Konieczne posiadanie kominiarki pod kask, w przypadku braku możliwość wypożyczenia czapki na miejscu. Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu toru. Usługodawca zastrzega sobie prawo do przesunięcia rezerwacji na pierwszy dogodny termin ze względu na organizacje eventu lub niezbędne naprawy techniczne. 
Konieczna rezerwacja tel. 739 246 246 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gospodarstwo agroturystyczne Niezapominajka