Brak nowych powiadomień

GokartyTor Poznań

10-minutowy przejazd gokartem od 29 zł w Gokarty Tor Poznań

Oferta niedługo się kończy!
Do -27%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonujący przejazd gokartem na torze o długości ponad 1000 metrów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

10-minutowy przejazd gokartem dla młodzieży i dorosłych

  • 29 zł zamiast 40 zł za przejazd dla 1 osoby
  • 58 zł zamiast 80 zł za przejazd dla 2 osób
  • 87 zł zamiast 120 zł za przejazd dla 3 osób
  • 116 zł zamiast 160 zł za przejazd dla 4 osób

Możliwość jazdy nocą - gokarty posiadają własne wyścigowe oświetlenie co gwarantuje niesamowite przeżycia Ponad 1000 m równego asfaltu. Tor jest przystosowany do profesjonalnych zawodów rangi mistrzostw Europy.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja jest możliwa w miesiącach od kwietnia do końca września.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne realizacja usługi może zostać przełożona na inny termin z przyczyn niezależnych od GokartyTor Poznań. Groupon obejmuje jazdę gokartem o mocy 6,5 km. Możliwość jazdy nocą - gokarty posiadają własne wyścigowe oświetlenie. Ponad 1000 m równego asfaltu. Tor jest przystosowany do profesjonalnych zawodów rangi mistrzostw Świata. Godziny otwarcia od 18 do 23. Realizacja możliwa od 19.05 w czwartek, sobotę oraz niedzielę. Obowiązkowe dopłaty: 10 zł: zakup kominiarki, jeżeli nie posiadamy własnej. Podczas wizyty można wykorzystać tylko 1 groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 799 434. Zmiana rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gokarty Tor Poznań

Jeden z najdłuższych profesjonalnych torów kartingowych w Polsce. Gokarty o mocy 13 KM i 28 KM na specjalne życzenie dla sportowców i średnio zaawansowanych amatorów.

GokartyTor Poznań

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.