Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Ludowa 73, Wysokie Mazowieckie

Do 42% zniżki na: Masaż całego ciała w firmie Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masażyści wykorzystują różne techniki podczas wykonywania relaksacyjnego i odstresowującego masażu.

O tej ofercie

Jeden 60-minutowy masaż całego ciała

Masaż relaksacyjny ma na celu usunięcie napięcia mięśni i przywrócenie prawidłowego krążenia oraz ciśnienia krwi. Efekt ten masażysta uzyskuje stosując delikatne i spokojne techniki. Najczęściej stosowanym ruchem jest głaskanie. W zależności od intensywności bodźców, głaskanie może pobudzać lub obniżać pobudliwość nerwów czuciowych skóry. Wykonuje się je od części dystalnych w kierunku dosercowym. Masaż ten jest przeznaczony dla wszystkich potrzebujących odprężenia, a szczególnie dla osób żyjących w stresie, zabieganych, poddanych napięciom. Masaż pozwala na odpoczynek, odprężenie i relaks.

Wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów. W celu zmniejszenia napięcia mięśni i zapewnienia relaksacji dodatkowo stosujemy aromaterapię.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 791 585 665. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Go2Slim Studio Modelowania Sylwetki

Położony w miejscowości Wysokie Mazowieckie salon oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów wyszczuplających, relaksujących oraz pielęgnujących. W studiu Go2Slim pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy indywidualnie dobiorą odpowiednie terapie lub zabiegi, dostosowane do stylu życia i celów klienta. Na miejscu skorzystać można m.in. z sauny IR, rollmasaży, liposukcji ultradźwiękowej, masażu relaksacyjnego.