Global GSM

Krzywoustego 12, Gdynia

9,99 zł za groupon wart 30 zł na wymianę wyświetlacza w telefonie i więcej z Global GSM w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość wymiany wyświetlacza w telefonach marki Apple, Samsung, LG, Nokia, Sony, HTC i Huawei

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 9,99 zł za groupon wart 30 zł na wszystkie usługi serwisu
  • 14,99 zł za groupon wart 50 zł na wszystkie usługi dla marki Apple i Sony
  • 19,99 zł za groupon wart 100 zł na usługę wymiany wyświetlacza w telefonach Huawei P9 Lite 2017, Samsung S7 Edge lub Samsung S8 (przód i tył)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupony się nie sumują. 1 groupon można wykorzystać tylko do 1 naprawy. Groupon nie może być wykorzystany na zakup folii Clearplex. Groupon nie dotyczy kosztów wysyłki. W przypadku zakupu tańszego niż wartość grouponu, reszta nie jest zwracana. Groupon nie obejmuje zakupu części. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby skorzystać z grouponu, należy dokonać zakupu w sklepie internetowym wymianaszybek.pl. Telefon można odebrać w jednym z punktów partnerskich (lub użyć opcji wysyłkowej). Lista partnerów u których można odebrać telefon jest dostępna na stronie: https://www.wymianaszybek.pl/kontakt/
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Global GSM

Wymiana wyświetlaczy w telefonach dotykowych jest specjalnością działającego na terenie Trójmiasta i okolic serwisu. Dzięki doświadczeniu pracującego tam zespołu oraz profesjonalnym narzędziom, posiadacze iPhone'ów oraz popularnych marek telefonów takich jak Sony, LG, Samsung czy Huawei mogą w krótkim czasie przywrócić funkcjonalność swojego sprzętu. Dla lepszej ochrony dokupić można specjalną folię, która pomoże zabezpieczyć telefon przed zarysowaniami i zabrudzeniami.