Bilet wstępu do strefy basenowej (od 31,50 zł) i strefy saun (41,46 zł) w Termach Uniejów (do -33%)

Termy Uniejów

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna rozrywka na terenie term to pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi – w połączeniu z korzyściami zdrowotnymi

O tej ofercie


Atrakcje w strefie basenowej

Kąpielisko wewnętrzne:

Kąpielisko zewnętrzne:


Atrakcje w strefie saun


Dodatkowe informacje:

  • dzieci do lat 7 z opiekunem wchodzą za darmo
  • na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia w szatni
  • oferta gastronomiczna dostępna tutaj
  • noclegi dostępne tutaj

Realizacja możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Więcej informacji pod nr tel.: 506 090 419 lub mailowo informacja@termyuniejow.pl. Strefa saun czynna jest w dni powszednie od godziny 16 do 22. Oferta niedostępna w noc sylwestrową 31 grudnia 2021. Groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Kasa otwarta jest codziennie w godzinach 10-21. Przed wizytą, należy sprawdzić godziny otwarcia obiektu. W przypadku zamknięcia obiektu spowodowanego restrykcjami , ważność biletów została wydłużona do 31.12.2021 r., z wyłączeniem nocy sylwestrowej 31 grudnia 2021 r. Oferta ważna przez cały tydzień (z weekendami). Realizacja możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny do 31/12/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Termy Uniejów

Bogato wyposażony kompleks kąpielowo-rekreacyjny kusi gości szeregiem atrakcji dla osób w każdym wieku. Całość składa się z kilku wyznaczonych stref, spośród których wymienić można m.in. strefę saun, kąpielową zewnętrzną i wewnętrzną, restauracyjną, a także klub taneczny i kręgielnię. W pierwszej z nich zrelaksować się można w gabinecie masażu czy też w łaźni tureckiej lub zdecydować się na prawdziwy trening odpornościowy w komorze śnieżnej, gdzie temperatura waha się od -5°C do -13°C. Część kąpielowa pozwala zarówno dobrze bawić się najmłodszym (basen dziecięcy i brodzik), jak i odpocząć osobom dorosłym (basen solankowy, bufet wodny z zatoką i wiele więcej). Na tych, którzy cenią sobie szczyptę szaleństwa, czekają dwie zjeżdżalnie o długości 58 i 12 metrów.

Woda termalna w tym miejscu pochodzi z głębokości ponad 2000 metrów i charakteryzuje się odpowiednimi parametrami: wydajnością (120 m³/h), temperaturą (68°C) oraz niską mineralizacją na poziomie 7 g/l. Uniejowska solanka pomaga w leczeniu rozmaitych chorób, w tym o podłożu reumatoidalnym, ortopedyczno-urazowym i wielu innych.