41,99 zł: 2 bilety na Niewidzialną Wystawę w Millennium Plaza (zamiast 58 zł)

Warszawa

Do -28%
90+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Okazja do poznania niewidzialnego świata, w którym polega się wyłącznie na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi

W skrócie


Szczegóły:

  • interaktywna wystawa daje możliwość doświadczenia unikalnych doznań i próby przetrwania w świecie pozbawionym wzroku
  • osoby niewidome lub niedowidzące wprowadzają uczestników do swojej codziennej rzeczywistości
  • podczas tej podróży należy wytężyć wrażliwość, wyostrzyć pozostałe zmysły, poznać możliwości ukryte w dotyku, dźwięku, zapachu
  • wejście dla osób powyżej 8. roku życia

Przy okazji warto również odwiedzić Restaurację w ciemności

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: rezerwacja wizyty na stronie https://niewidzialna.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i okaż przy kasie. 
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Na wystawę należy przybyć z min. 15-minutowym wyprzedzeniem. Podczas 1 wizyty można wykorzystać dowolną liczbę grouponów, w zależności od dostępności miejsc w grupie. Wystawa dla osób powyżej 8. roku życia. Grupy maks. 8-os. Możliwość zwiedzania w j. angielskim (po wcześniejszym ustaleniu, konieczne zebranie pełnej grupy). Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem wystawy. Dodatkowe informacje na stronie https://niewidzialna.pl oraz mailowo: info@niewidzialna.pl. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19), sob., niedz. 10-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny do 15.08.2019.

Niewidzialna Wystawa


Ekspozycja to ok. 1,5-godzinna interaktywna podróż, która odkrywa przed zwiedzającymi świat skąpany w ciemnościach. Zmusza ich do polegania wyłącznie na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi, a nie na wzroku, który dostarcza człowiekowi ok. 80% informacji. Zwiedzający mają bowiem za zadanie radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku. Uczą się m.in. płacić za kawę w barze, poruszać się w miejskim zgiełku i po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach. Towarzyszem ich podróży po niewidzialnym świecie są osoby niewidome lub niedowidzące. Pod ich opieką goście odwiedzają całkiem wyciemnione pomieszczenia wiernie odwzorowujące scenariusze znane z życia. Specjalna kompozycja dźwięków i zapachów pozwala zapomnieć, że jest się na wystawie.

Niewidzialna Wystawa jest międzynarodowym projektem. W Budapeszcie działa od 2007 roku, a w Pradze – gdzie stała się najpopularniejszym programem turystycznym – od 2011 roku. Ekspozycja sprawia, że dzieci oswajają się z ciemnością, a dorośli przekonują się, że gdy gasną światła, świat wciąż jest piękny i pełny. Wszystkim zaś uświadamia, z jakimi trudnościami spotykają się niewidomi i jak można im pomóc. Warto zatem sprawdzić na własnej skórze, czy bycie niewidomym przez godzinę otworzy oczy.

Niewidzialna Wystawa

Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna, Wystawa, Festiwal, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.