Nemo – Świat Rozrywki

Dąbrowa Górnicza

Do -40%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 6 opcji

Wejściówki do strefy basenowej (z możliwością skorzystania z siłowni):

  • 34,80 zł zamiast 58 zł za bilet dla 2 osób: 2 godziny,
  • 46,80 zł zamiast 78 zł za bilet dla 2 osób: 3 godziny,
  • 52,20 zł zamiast 87 zł za bilet dla 3 osób: 2 godziny,

Strefa saun i strefa basenowa (z możliwością skorzystania z siłowni):

  • 44 zł zamiast 62 zł za bilet dla 1 osoby: 2 godziny + 1 godzina dodatkowo,
  • 52,80 zł zamiast 88 zł za bilet dla 2 osób: 2 godziny,
  • 88 zł zamiast 124 zł za bilet dla 2 osób: 2 godziny + 1 godzina dodatkowo.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Świat saun czynny: pon.-pt. od 15 do 22; sob. 10-22; niedz. i święta 9-21. Baseny czynne: pon.-sob. 9-22; niedz. i święta - 9-21. Wtorki tekstylne (tzn. wejście do saun w stroju kąpielowym). Możliwość skorzystania ze strefy saunowej za dodatkową opłatą (w przypadku opcji 1-3.)  Po przekroczeniu ustalonego czasu dopłaty do pozostałych minut według cennika Nemo.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 30.11.2017.

naprezent

Nemo – Świat Rozrywki


Olbrzymi aquapark zlokalizowany w województwie śląskim proponuje wszystkim odwiedzającym szereg atrakcji w wodzie i na powierzchni. Mięśnie nadwyrężone po wysiłku fizycznym zregenerować można w gabinecie masażu, saunie fińskiej, łaźni parowej, grocie solnej czy z wodospadem i kruszarką z lodem lub w tepidarium. Przesiadywanie w oparach poprawia krążenie krwi i przemianę materii, odpręża napięte mięśnie, intensywnie nawilża i ujędrnia skórę, oczyszcza organizm z toksyn, koi zmysły i wycisza umysł.

Dla dzieci przygotowano m.in. rwącą rzekę, armatkę wodną, brodzik, plac zabaw i 3 zjeżdżalnie rurowe na terenie basenu rekreacyjnego. Z kolei dorośli skusić się mogą na masaże wodne i seans w jacuzzi, dzięki czemu nawilżą i dotlenią przesuszoną skórę. Kalorie natomiast z łatwością spalić można, korzystając z basenu sportowego i zewnętrznego oraz bieżni, orbitreków, atlasów, wyciągów i sztang na siłowni. Oprócz tego warto wspomnieć o innych atrakcjach w ośrodku. Dostępna na miejscu jest gra w bilard w klubie, gra w kręgle w kręgielni Ośmiornica czy zabawa w klubie muzycznym Aquarium. Na pasażerów Nemo czeka też smaczna pokładowa kuchnia.

Warto dodać również, że „Gazeta Prawna – Biznes Raport” przyznała ośrodkowi Nemo wyróżnienie w konkursie Jakość Roku 2010.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.