Brak nowych powiadomień

Od 29,99 zł: bilet na III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Gdańsku (do -34%)

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Do -34%
800+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Najpotężniejsze pirotechniczne widowisko w Polsce i jedno z największych w Europie: kolorowe i zsynchronizowane z muzyką widowisko

W skrócie

Feeria barwnych eksplozji na niebie, klimatyczna muzyka i zniewalająco realistyczne pokazy laserowe – na uczestników Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych w Gdańsku czekają wybuchowe atrakcje. Aby poczuć moc fajerwerków w najlepszym wydaniu, wystarczy nabyć dzisiejszy groupon.

Wybierz 1 z 6 opcji

bilet na Pokazy Pirotechniczne w dn. 06.08.2016 o godz. 20 (Stadion Energa Gdańsk):

Miejsce na płycie: (kliknij, aby wymienić na bilet)

 • 29,99 zł zamiast 40 zł za bilet ulgowy (dla dzieci do lat 12)
 • 39,99 zł zamiast 60 zł za bilet standardowy,
 • 78,99 zł zamiast 120 zł za bilet 2-osobowy standardowy,

Miejsce na trybunie (OFERTA LIMITOWANA) (kliknij, aby wymienić na bilet)

 • 79,99 zł zamiast 110 zł za bilet ulgowy (dla dzieci do lat 12),
 • 89,99 zł zamiast 130 zł za bilet standardowy,
 • 178,99 zł zamiast 260 zł za bilet 2-osobowy.

ZOBACZ JAK BYŁO

Pokazy w Warszawie i Katowicach które w 2015 roku przyciągnęły w sumie ponad 65 000 uczestników. Tak wyglądały jedne z najpiękniejszych widowisk pirotechnicznych w Europie - niesamowity świat kolorowych i zsynchronizowanych z muzyką spektakli.

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

bez wątpienia największe widowisko pirotechniczne w Polsce i jedne z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych.

Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle!

Uwaga! Drogi w pobliżu terenu imprezy zostaną wygrodzone i wyłączone z ruchu pieszego!

7000 ładunków!  25 km kabli!  500 osób obsługujących wydarzenie!  35000 widzów!  300 metrów szerokości odpalania ładunków podczas finałowego show!

OFERTA SPECJALNA

STREFA TRYBUN

W 2016 roku podczas III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych dla uczestników show zostanie udostępniona specjalna strefa trybun wraz z miejscami siedzącymi. Dzięki temu można wygodnie i luksusowo podziwiać całe widowisko, doznając przy tym całego wachlarza wrażeń i emocji.

NIESAMOWITE SHOW LASEROWE  VISUAL SENSATION

Każdy pokaz pirotechniczny poprzedza niezapomniane show laserowe. W tej części pokazu, cała przestrzeń wypełnia się niesamowitymi efektami przestrzennych laserów, otaczając widza wręcz namacalnym kolorowym światłem.

Każdy z tych elementów pokazu dostarcza niezapomnianych wrażeń, a ich połączenie w jedną spójną całość tworzy dynamiczny i niezapomniany spektakl.

Harmonogram imprezy:

 • 20:00 Otwarcie bram
 • 20:10 Występy muzyczne
 • 20:50 Pokaz akrobacji motocyklowych
 • 21:30 I Widowisko – OPEN FIRE
 • 21:50 Koncert cz.1
 • 22:20 II Widowisko – INTERNATIONAL FIRE
 • 22:40 Koncert cz.2
 • 23:10 III Widowisko – FINAL FIRE
 • 23:30 Zakończenie imprezy

Obejrzyj filmik - II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne od kuchni.

Dostępna także oferta w Katowicach

Warunki

Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: bilet ulgowy dotyczy dzieci do lat 12.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na http://www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.