Brak nowych powiadomień

Groupon sp. z o. o.

950+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Karta upoważnia do jednego dowolnego seansu filmowego 2D lub 3D dziennie oraz zniżki na zestawy Multihit

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Imienna karta Multikino Unlimited upoważniająca do jednego dowolnego seansu filmowego 2D lub 3D dziennie:

  • 99 zł za 2-miesięczną kartę Multikino Unlimited,
  • 145 zł za 3-miesięczną kartę Multikino Unlimited.

Specjalnie dla miłośników kina Multikino przygotowało imienną kartę Multikino Unlimited, która daje możliwość oglądania jednego filmu 2D lub 3D dziennie przez okres 2 lub 3 miesięcy. Dodatkowo posiadacze karty mogą skorzystać z 15% rabatu na zestawy Multihit (Coca-Cola i popcorn).

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 26 miastach, dysponując 262 ekranami, projektorami cyfrowymi Dolby 3D Digital Cinema i 54 949 miejscami dla widzów. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu. W niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe – serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica z brazylijskich plantacji segmentu Speciality Coffee.

Do Multikina należy również sieć Silver Screen, z której część kin przeszła rebranding i funkcjonuje pod szyldem Multikina, jako Silver Screen zaś funkcjonuje jedno kino w Łodzi (przy Al. Piłsudskiego).

Ponadto Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W maju tego roku sieć otrzymała po raz kolejny prestiżową nagrodę Superbrands dla najsilniejszych na polskim rynku marek konsumenckich w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Warunki

Groupon ważny (rejestracja) do 30.06.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto. Karta będzie ważna 2 (opcja 1.) lub 3 mies. (opcja 2.) od daty rejestracji. Po upływie terminu ważności nie będzie możliwości rejestracji ani zwrotu grouponu. 
Ograniczenia: oferta nie dotyczy seansów w salach Platinum, miejscach VIP, maratonów filmowych, transmisji i retransmisji wydarzeń sportowych i muzycznych, „Poranków dla dzieci”, „Opery HD”, „Kina na obcasach”, „Multibabykino”, pokazów „Akademii Filmowej” oraz pokazów, w których udział jest warunkowany posiadaniem zaproszenia. 
Dodatkowe informacje: po wystawieniu karty, brak możliwości zmiany osoby, na którą została wystawiona karta. 15% rabatu na zestawy Multihit (popcorn i Coca-Cola). Karta upoważnia tylko i wyłącznie do wymiany na film w dniu rezerwacji - brak możliwości wymiany na bilet na kolejne dni. Szczegółowe zasady korzystania z Biletów Okresowych oraz udziału w seansach filmowych w Kinach określone są w Regulaminie Karty Groupon Multikino Unlimited. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami Regulaminu Karty Groupon Multikino Unlimited ma zastosowanie Regulamin Kina dostępnym w kasach Kin i na stronie http://multikino.pl/pl/informacje/regulamin
Realizacja: wymagana rejestracja karty na http://zrealizujkupon.grouponpoland.pl/multikino-karty/. Aby poprawnie zarejestrować kartę należy podać kod grouponu, imię i nazwisko osoby, na którą karta ma być wygenerowana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent