Brak nowych powiadomień

Dwudniowa zabawa w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA: bilet open na wszystkie atrakcje od 109 zł

20+ odsłon dziennie
790+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Największy Park Rozrywki w Polsce – kilkadziesiąt atrakcji dla każdego w Water Parku, Bajkolandii, Strefie Familijnej i Ekstremalnej

W skrócie


Dwudniowy wstęp na wszystkie atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki ENERGYLANDIA


Groupon stanowi bezpośredni bilet wstępu do Parku z pominięciem wszystkich okienek kasowych

Ważność:

02.09.2019 – 27.10.2019, zgodnie z kalendarzem Parku

Terminy wyłączone:

30.09.2019 oraz 01, 07-08, 14-15, 21-22.10.2019Park podzielony jest na 4 strefy:

  • Bajkolandię, czyli strefę dla najmłodszych, w której dzieci skaczą z radości, mogąc wsiąść na koniki klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, pobawić się w strażaka na Karuzeli Super Pompa, pojeździć w Jeep Safari czy przenieść się do Krainy Krasnali.

  • Strefę Familijną, w której na gości czekają m.in. atrakcje wodne, takie jak potężny spływ Atlantis czy Kopalnia Złota.

  • Strefę Ekstremalną, będącą spełnieniem marzeń wszystkich kochających wysoki stopień adrenaliny podczas jazdy na Roller Coasterach, obracającym się wokół własnej osi wahadle czy też ławce.

  • Water Park, strefę wodną posiadającą 1800 m kw. powierzchni basenowych, leżaki, piasek, słomiane parasole, palmy, czyli wszystko to, co pozwoli przenieść się w tropikalny klimat.

Wybrane atrakcje:

a także:

  • 20 gier i zabaw interaktywnych
  • 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry)
  • nowoczesne kino 7D

i wiele więcej.

Interaktywna mapa z wszystkimi atrakcjami


Bilet open upoważnia również do uczestniczenia w wydarzeniach specjalnych:


Praktyczne informacje:Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon wydrukowany lub jako plik PDF na urządzeniu mobilnym stanowi bezpośredni bilet wstępu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z dodatkowych promokodów.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Bilet open uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w Parku. Wstęp dla dzieci do lat 3: 1 zł. Opłata jednorazowa za parking: 5 zł. Przed przybyciem należy zapoznać się z Regulaminem Parku (zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu) oraz sprawdzić, czy strefa wodna jest czynna z uwagi na warunki atmosferyczne. Bilet dwudniowy do wykorzystania dzień po dniu od momentu pierwszego wejścia na teren Parku. Bilet ulgowy przysługuje osobie do 140 cm wzrostu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 02.09.2019 do 27.10.2019 zgodnie z kalendarzem Parku.
Park nieczynny w dn.: 30.09.2019-01.10.2019, 07-08.10.2019, 14-15.10.2019, 21-22.10.2019.

naprezent

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku – to oferuje swoim gościom ENERGYLANDIA w Zatorze. Na ogromnej przestrzeni ok. 30 hektarów znajduje się około 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń serwujących maksymalną porcję rozrywki. Całość podzielona została na 4 odrębne strefy tak, by móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną miłośnikom mocnych wrażeń, jak również Water Park, czyli królestwo amatorów wodnych szaleństw, również nastolatków. Warto wspomnieć o strefie Tropical Fun, gdzie na gości czekają pontony 1- i 2-osobowe, a także plaża z leżakami.

Poza licznymi atrakcjami w Parku Rozrywki uczestniczyć też można w spektakularnych pokazach kaskaderskich, występach tanecznych, teatralnych, cyrkowych lub akrobatycznych. Miłośnicy filmów wyświetlanych na dużym ekranie mogą udać się na seans w kinie 7D, a zręcznościówek – mają szansę zainteresować się sekcją z grami i zabawami interaktywnymi, gdzie czeka nie tylko rozrywka. Po całodziennym szaleństwie warto skorzystać z relaksu w kawiarni lub w jednym z ok. 40 punktów gastronomicznych dostępnych na terenie Parku.

Więcej informacji na Facebooku.

Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLANDIA

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna