Spektakl „Kochane pieniążki” na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku (do -13%)

Art Time

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przezabawna farsa w doborowej obsadzie; pomysł na spędzenie czasu wolnego

O tej ofercie

  

Oferta

  • Groupon na spektakl „Kochane pieniążki"
  • Kiedy: 06.05.2023 o godz. 16:00 i 19:00
  • Gdzie: Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

„Kochane pieniążki"

Spektakl opowiada historię przeciętnego, londyńskiego księgowego o imieniu Henry. Pewnego dnia zjawia się w swoim domu z walizką pełną pieniędzy, która trafiła do niego przez zupełny przypadek. Przypływ tak dużej gotówki sprawia, iż bohater widzi w tym swoją szansę na zmianę dotychczasowej pracy i życia. Pierwszym krokiem ku nowemu życiu jest wieczorny lot do Barcelony.. i wtedy zaczynają się kłopoty. 

  • czas trwania spektaklu: 2 godz. z przerwą
  • autor: Ray Cooney (m. in. Mayday, Nie teraz kochanie, Mayday 2, Wszystko w rodzinie, Okno na parlament, Jeszcze jeden do puli?)
  • wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny
  • reżyseria: Zdzisław Derebecki
  • obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Małgorzata Wiercioch, Marcin Borchardt, Artur Czerwiński, Piotr Krótki, Adam Lisewski, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Sposób realizacji: GROUPON NIE JEST BILETEM. Po zakupie należy wymienić groupon na bilet drogą mailową: bilety@arttime.pl. ​Warunkiem niezbędnym wymiany grouponu na bilet jest prz​esłanie mailem KODU ZABEZPIECZAJĄCEGO. Po dokonaniu wymiany nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Nie ma możliwości wyboru konkretnego miejsca. 3. Weź ze sobą otrzymany bilet. Groupon ważny do 06/05/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Art Time

Firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie Trójmiasta. W swojej ofercie ma spektakle komediowe i musicalowe oraz koncerty.