Od 9 zł: posiłek dla 6 dzieci, które naprawdę umierają z głodu – akcja UNICEF

Umierasz z głodu? Posiłek za 9 zł

620+ kupionych
Wyprzedane

W skrócie

  • Co 4. dziecko na świecie cierpi z powodu niedożywienia: bez dostępu do odpowiedniego leczenia, tysiące z nich umiera
  • 9 zł: to koszt żywności terapeutycznej dla 6 dzieci, ten posiłek ratuje im życie
  • UNICEF: pracuje w małych wioskach, współpracuje z rządami państw – uważa, że każde dziecko, niezależnie od koloru skóry, narodowości i religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa
  • Dowiedz się więcej http://unicef.pl/

Szczegóły

Niedożywienie to brutalny zabójca dzieci, ale my wiemy jak go pokonać. Dołącz do akcji UNICEF – kup dzisiaj groupon i uratuj życie dziecka.

Oferta
1) 9 zł za groupon charytatywny na żywność terapeutyczną typu Plumpy’nut dla 6 dzieci (6 saszetek),
2) 29 zł za groupon charytatywny na żywność terapeutyczną typu Plumpy’nut dla 20 dzieci (20 saszetek),
3) 44 zł za groupon charytatywny na 10-dniowe leczenie (3 saszetki dziennie) żywnością terapeutyczną typu Plumpy’nut dla 1 dziecka,
4) 88 zł za groupon charytatywny na 10-dniowe leczenie (3 saszetki dziennie) żywnością terapeutyczną typu Plumpy’nut dla 2 dzieci.

Walka z głodem i niedożywieniem to jedno z priorytetowych zadań UNICEF. Z roku na rok odsetek niedożywionych dzieci na świecie spada, ale wciąż tysiące z nich potrzebuje pomocy.

Jednym z takich dzieci był 11-miesięczny Johannas z Kenii. Chłopczyk trafił do szpitala w Nairobi z objawami ostrego ciężkiego niedożywienia. Cierpiał również z powodu odry i malarii. Jego mama nie wie dlaczego chłopczyk zaczął tracić na wadze. Najpierw nie chciał po prostu jeść, potem zaczęły mu puchnąć nóżki i ramiona. Był coraz słabszy, aż któregoś dnia nie był w stanie unieść nawet rączki.

Gdyby nie pomoc Darczyńców UNICEF, mogłoby go dzisiaj nie być Dzięki leczeniu z zastosowaniem żywności typu Plumpy’nut., Johannas przybrał na wadze i zaczął przyjmować inny pokarm. Organizm się wzmocnił i lekarze wygrali również walkę z malarią i odrą.

Czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby uratować życie dziecka. 9 zł to groupon charytatywny na żywność terapeutyczną typu Plumpy’nut dla 6 dzieci (6 saszetek). Kupując go, ratujesz życie dzieci takich jak Johannas. Prosimy o wsparcie!

* UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. www.unicef.pl

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Środki na konto UNICEF zostaną przekazane przez Groupon – nie trzeba dokonywać żadnych przelewów ani realizować grouponu. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.