Od 89 zł: kurs języka włoskiego na Wloski123.pl

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -92%
20+ kupionych

W skrócie


  • Multimedialny kurs: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje
  • Wygoda: komfortowa nauka w domu, zawsze wtedy, gdy masz czas, portal dostępny 24 h na dobę
  • Kurs w całości prowadzony przez native speakerów: nauka gramatyki, słówek, rozumienia ze słuchu, pisania i wymowy
  • 88 lekcji podzielonych na 4 poziomy: od poziomu A1 do B1

Szczegóły


Wbrew zasadom nazewnictwa płynne mówienie w obcym języku nie ma nic wspólnego z nabieraniem wody w usta. Wypowiadaj się swobodnie – weź udział w kursie języka włoskiego na platformie Wloski123.pl.

Oferta
Dostęp do 4 pierwszych poziomów internetowego kursu języka włoskiego w 1 z 3 opcji:

1) 89 zł zamiast 796 zł za dostęp na rok,
2) 159 zł zamiast 1592 zł za dostęp na 2 lata,
3) 199 zł zamiast 2388 zł za dostęp na 3 lata.

Multimedialny kurs przeznaczony jest osób dla początkujących – zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. System ma charakter internetowego podręcznika – kreuje sytuacje komunikacyjne, w których użytkownik uczy się mówić po włosku w najbardziej naturalny sposób. Dostępne są 4 poziomy zaawansowania, a każdy z nich zawiera 22 lekcje – w sumie ponad 1000 multimedialnych zadań w formie dialogów, fotolekcji i piosenek. Co ważne, system sam weryfikuje poprawne wykonanie lekcji. Umożliwia ponadto monitorowanie postępów – za każdym razem po wykonaniu minimum 80% materiału w ramach jednego poziomu otrzymujesz certyfikat

Kurs prowadzony jest w całości przez native speakerów, dzięki czemu masz szansę osłuchać się z mową potoczną i prawdziwym akcentem. Metoda, na jakiej opiera się kurs, została przygotowana przez międzynarodowy zespół językowy. Twórcy podręcznika zostali uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem: certyfikatem jakości European Language Label za rok 2011 przyznawanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Nagroda ta przyznawana jest projektom wyróżniającym się innowacyjnością oraz wysoką jakością wykonania. Warto dodać, że kurs posiada też rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warunki


Ważność: groupon ważny do 02.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Realizacja zamówienia: należy wejść na http://www.wloski123.pl, wejść w zakładkę „Aktywacja”, wpisać adres e-mail i kod Groupon. W automatycznym mailu zostaną wysłane dane do logowania
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.