Od 75 zł: kolagen do picia – Gesha Beauty® Collagen Drink z przesyłką (do -56%)

Kolagen do Picia

Do -55%
80+ kupionych
80+ kupionych
149 zł
WYPRZEDANA

W skrócie


  • Wysoka skuteczność: 50 razy większa niż w przypadku tabletek kolagenowych
  • Kuracja: na 10 lub 30 dni

Szczegóły


Zyskaj jędrną i aksamitną skórę - spróbuj kuracji z kolagenem. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Gesha Beauty® Collagen Drink

1) 75 zł zamiast 149 zł za kurację 10-dniową (10 buteleczek po 50 ml),
2) 199 zł zamiast 447 zł za kurację 30-dniową (30 buteleczek po 50 ml).

Kolagen do picia ma orzeźwiający smak jabłka i wiśni. Wchłania się znacznie szybciej niż tabletki i daje natychmiastowy zastrzyk energii. Preparat powinno pić się codziennie rano, najlepiej po przebudzeniu. Pełna 4-tygodniowa kuracja przyniesie efekty w postaci aksamitnej skóry, wzmocnionych włosów i paznokci. Kolagen spowalnia także procesy starzenia, ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki oraz cellulit.

Wysokojakościowe składniki:

  • hydrolizowany kolagen pochodzący z ryb
  • mieszanka witamin
  • naturalny słodzik Stevia – preparat odpowiedni nawet dla cukrzyków

Warunki


Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz” należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". 
Dostawa: przesyłka kurierska na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 3 dni robocze od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj  Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.