Gentle Power – Lomi Lomi Nui

Strażacka 20C, Rzeszów

Masaż klasyczny i Lomi Lomi Nui w 3 wersjach do wyboru w Gentle Power – Lomi Lomi Nui (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na relaks i odprężenie, poprawę krążenia, zmniejszenie napięcia mięśniowego, zwiększenie ruchliwości stawów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 1-2 godz (w zależności od opcji)
 • dostępne masaże:
  • klasyczny
  • Lomi Lomi Nui
   • 60 min -> skrócona wersja pełnego masażu Lomi: osoba leży na brzuchu, a masowany jest tył ciała (całe plecy, ręce, nogi + rotacja nóg)
   • 90 min -> masaż w oleju całego ciała (tył ciała i przód) z rotacjami nóg rąk i głowy
   • 120 min -> pełna wersja masażu Lomi Lomi Nui (tył i przód ciała) włączając rotacje, nóg, rąk głowy, wślizgi, wjazdy pod łopatki

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 060 490. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 11-18. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gentle Power – Lomi Lomi Nui

Osoby odczuwające przewlekły stres lub zmagające się z wieloma napięciami w ciele mogą skorzystać z terapii relaksacyjnych i poprawiających kondycję ciała. W tym celu warto udać się do zlokalizowanego w Rzeszowie gabinetu masażu, prowadzonego przez masażystę z pasją. Specjalnością salonu Gentle Power jest hawajski masaż Lomi Lomi Nui, który pozwala podróż w głąb siebie, przywrócenie wewnętrznej mocy i równowagi między ciałem, a umysłem. W ofercie dostępny jest też masaż klasyczny.