GB Rent

12 lokalizacji

Groupony zniżkowe na wynajem samochodu z GB Rent (do -90%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by wynająć auto z oferty ponad 600 samochodów z dowolnego punktu zlokalizowanego na terenie całego kraju

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupony zniżkowe, konieczna jest dopłata do pełnej wartości usługi.

  • groupon można wykorzystać przez cały rok
  • minimalny najem na 5, 10, 15 lub powyżej 60 dni (w zależności od opcji wyboru)
  • cennik wynajmu dostępny na stronie gbrent.pl

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wynajmując samochód można wykorzystać tylko 1 groupon. UWAGA: można zakupić dowolną ilość grouponów, ale każdy z nich musi zostać wykorzystany przy odrębnym wynajmie. cennik na stronie https://gbrent.pl/cennik-gb/cennik-krotkoterminowy. Skorzystać z grouponu mogą wyłącznie osoby trzeźwe i zdolne do prowadzenia pojazdu. Po potwierdzeniu rezerwacji: brak możliwości anulacji, groupony nie podlegają zwrotowi oraz nie można ich przekazać osobom trzecim.
Realizacja aby skorzystać z przedstawionej oferty konieczna jest rezerwacja telefoniczna. Należy skontaktować się z Oddziałem, w którym ma nastąpić wynajem samochodu - minimum 7 dni przed planowanym wynajmem. Lista Oddziałów Spółki GB Rent: https://gbrent.pl/. W celu potwierdzenia rezerwacji należy przesłać zakupiony groupon drogą mailową (plik w formie PDF) do Oddziału, w którym składano rezerwację telefoniczną.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wymagane jest ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B oraz wpłata kaucji, której wysokość jest zależna od długości najmu. Groupony do wypożyczalni nie łączą się ze sobą. Konieczna jest dopłata do pełnej wartości usługi powyżej wartości usługi, z uwzględnieniem zniżki wynikającej z wartości vouchera. Przystąpienie do realizacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Spółki GB Rent, znajdującego się na stronie: https://gbrent.pl/wynajem/regulamin-wynajmu
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

GB Rent

Firma specjalizuje się działalności skupionej na wynajmie samochodów, zarówno do klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Aktualnie może poszczycić się zaufaniem ponad 200 tys. klientów, którzy cenią sobie szybkość działania, niezawodność oferowanych aut, minimum formalności oraz szeroką dostępność pojazdów na miejscu, a także konkurencyjną ofertę cenową. Spółka stanowi część Grupy Bemo, jednej z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi wiele autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów. Grupa Bemo działa na polskim rynku od ponad dwóch dekad, dzięki czemu może pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży, wynajmie i obsłudze samochodów oraz stabilną pozycją rynkową. Szczególną uwagę przywiązuje do stanu technicznego pojazdów, dlatego w ofercie znajdują się wyłącznie pojazdy serwisowane w autoryzowanych serwisach Grupy Bemo. W asortymencie GB Rent znajduje się wiele modeli aut takich marek jak: Citroen, DS, Ford, Hyundai, Mazda, Volvo, Mercedes, Peugeot.