Gabinet Terapii Masażem

Bracka 18 lok. 46 B, Warszawa

Do 45% zniżki na Masaż - Czekolada w Gabinet Terapii Masażem

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gabinet terapii masażem specjalizuje się w masażach relaksacyjnych. Celem jest maksymalizacja komfortu pacjentów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

60-minutowy masaż ciepłą czekoladą

W ofercie 60-minutowy zabieg prawdziwą czekoladą.

Ten masaż to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kompozycja naturalnych składników mająca średnio gęstą konsystencję jest bogata we flawonoidy, które mają silne działanie utleniające - mogą blokować działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. 

Zabieg ma na celu odmłodzenie, wygładzenie, uelastycznienie skóry, po zabiegu skóra jest wyraźnie nawilżona i odżywiona. 

Masaż ciepłą czekoladą dedykowany jest osobom, które potrzebują relaksu i odprężenia, wskazaniem są napięcia mięśniowe i gorsze samopoczucie 

W gabinecie Terapia Masażem znajduje się prysznic do dyspozycji gości. 

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 511 224. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1.

Gabinet Terapii Masażem

Gabinet Terapii Masażem to miejsce, które powstało z potrzeby chęci pomagania ludziom.  Dotyk działa kojąco dla ciała i zmysłów, ciepłe podmiotowe podejście masażystów i pełna indywidualizacja wobec potrzeb osób nas odwiedzających sprawiają, że stres, problemy i wszystko negatywne nie mają do Gabinetu Terapii Masażem wstępu.